Vadide sürpriz itiraf!

Kurtlar Vadisi yine nefesleri kesti. Erhan İskender'i vurdu. Kumandan'ın itirafları ise Polat'ı şaşırttı.

Vadide sürpriz itiraf!

Kurtlar Vadisi'nde işler karıştı! İskender hiçbeklenmedik biçimde Erhan tarafından kurşun yağmuruna tutulurken Polat, Kumandan'ı sorguladı. Kumandan'ın itirafları ise Polat'ı şaşırttı!

Vadi'de İskender vuruldu; Polat Kumandan'dan Türkiye'deki eylemlerin asıl sorumlusunu öğrendi. İşlerin karıştığı, ekranın kan gölüne döndüğü Vadi'de Hoca ve Kumandan'ı baskın sonrası, Polat tarafından sorgulandı.

İskender ise Vadi'de büyük hesaplar peşindedir. Bu hesabı, Kumandan'ın ağzından öğrenen Polat'ın şaşkınlığı ise biraz daha artar. Sezon finali öncesi, birçok ismin ipini çeken Vadi, gladio ayağını resmen Polat ve Cevat'ın eliyle yok edecektir!

1/ 12
Vadide sürpriz itiraf!

POLAT'IN GLADYO ŞAŞKINLIĞI

Kurtlar Vadisi, haftaya yine hızlı başladı. Cevat'ın katılacağı toplantıyı haber alan Polat, Halo'nun intikamını almak için soluğu o çok gizli toplantıların yapıldığı adreste alır ve beklemeye başlar. Cevat'ın toplantıya katılmasıyla birlikte operasyon başlar ve Polat, içeri sızararak Cevat'a kurşun yağdırır. Saldırıdan sağ kurtulan Kumandan ve Hoca ise artık Polat'ın elindedir!

2/ 12
Vadide sürpriz itiraf!

İSKENDEN SORGUYU DİNLER!

İskender ise olup bitenleri, karargahından takip etmeye başlar. Kumandan'ı sorgulayan Polat ise sorduğu sorulara verilen cevaplar karşısında şaşkınlığını gizleyemez. İfadeler karşısında Polat kadar İskender'de şaşırır. İskender, Kumandan'ın üzerine yerleştirdiği dinleyiciler vasıtasıyla, görüşmelerin tamamını dinlemektedir.

3/ 12
Vadide sürpriz itiraf!

DEVLETİN ZİRVESİNE SUİKAST EMRİ!

Kumandan'a göre İskender; Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Genelkurmay başkanına suikast düzenleyecektir. Bu suikastler sayesinde ülkede karışıklık yaratılacak ve kendilerine daha yakın bir hükümet kurulmasını sağlayacaktır.


4/ 12