Yoğun tempo Erdoğanı yordu

Yoğun tempo Erdoğan'ı yordu

Yoğun tempo Erdoğanı yordu

TÜRKİYE'deki son gelişmelere bir de Güngören'deki bombalı saldırının eklenmesiyle daha da yoğun bir tempo içine giren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yorgunluğu, hareketlerine yansıdı. Dün iki ayrı tören için Adapazarı'na gelen Başbakan Erdoğan, akşam saatlerinde konuşma için sırasını beklerken, yorgun gözlerini uzun süre ovuşturdu.

1/ 5
Yoğun tempo Erdoğanı yordu

Altay Milli Tank Projesi imza töreni için önce Otokar'a giden Başbakan Erdoğan, buradaki törenin ardından Sakarya Valiliği'ni ziyaret etti.

2/ 5
Yoğun tempo Erdoğanı yordu

Bu ziyaretin ardından belediyenin yaptığı hizmetlerin toplu açılışı için gideceği Kent Meydanı'nda çok sıkı önlemler alındı. Bir polis memuru, Başbakanın oturacağı koltuğun başında o gelene kadar nöbet tuttu. Havada sürekli bir helikopter dolaştı ve Erdoğan geldikten sonra da buradaki tüm cep telefonlarının sinyalleri kesildi.

3/ 5
Yoğun tempo Erdoğanı yordu

Başbakan koltuğuna oturup diğer konuşmacıları dinlerken sürekli gözlerini ovuşturdu. Zaman zaman parmaklarını neredeyse gözlerinin içine sokarcasına ovuşturan Erdoğan'ın bu davranışı `son günlerdeki aşırı yoğun tempo nedeniyle yorgun düştüğü' yorumlarına neden oldu.

4/ 5