Zorlu Center açılıyor

Zorlu Center açılıyor

Zorlu Center açılıyor

Şov başlıyor

Nefesler tutuldu, sezonun en büyük açılışı için geri sayım başladı. Eğer yeni bir erteleme olmazsa Zorlu Center bu perşembe açılıyor. Peki hayatımıza ne katacak ve kent kültüründe neleri değiştirecek? Belki de yaratacağı en büyük fark artık Broadway’e taksi mesafesinde olmak.

1/ 9
Zorlu Center açılıyor

Tiyatrodan kedi gibi çıkacaksınız

CATS - 21 OCAK

Broadway’in en uzun soluklu müzikallerinden biri olan Cats, 300’den fazla şehirde, 50 milyondan fazla kişi tarafından izlenen gerçek bir fenomen. Müzikalin öyküsü kediler arasında geçse de aslında yaşamın ta kendisi: Grizabella, dünyayı tanımak için Jellicle Kedileri’ni terk eder ama yıpranmış ve gururu kırılmış olarak Jellice Kedileri’ne geri döner... Liverpool Echo’nun yorumuna göre “Tiyatrodan ağzı kaymaklı bir kedi gibi çıkacaksınız."

2/ 9
Zorlu Center açılıyor

Guinness’li kambur

NOTRE DAME DE PARIS - 22 NİSAN

Katedrale bırakılan kambur, çirkin ve sağır bir çocuk... Ve kalbinde bir şeyler hissetmesini sağlayan o güzel çingene kızı Esmeralda… Victor Hugo’nun ölümsüz romanı ‘Notre Dame’ın Kamburu”ndan sahneye uyarlanan müzikal 1998’de Paris’te ilk kez sergilendiğinden beri 8 milyon bilet satışı başarısına ulaştı ve Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

3/ 9
Zorlu Center açılıyor

Çocuklara önerilmiyor

JERSEY BOYS - 13 KASIM

Frankie Valli, Bob Gaudio, Tommy De Vito ve Nick Massipop kendi şarkılarını yazdı, kendi seslerini yarattı ve henüz 30 yaşına gelmeden dünya çapında 175 milyon kayıt sattı. Jersey Boys işte bu dört mavi yakalı çocuğun pop müzik tarihinin en büyük başarılarından birine imza atmalarının öyküsü. Bugüne kadar 14 milyon izleyiciye ulaştı. Müzikalin hit olmuş ‘Sherry’, ‘Big Girls Don’t Cry’, ‘Beggin’ ve ‘Can’t Take My Eyes Off You’ gibi ölümsüz şarkıları çocuklarınıza da izletmek isteyebilirsiniz ama Jersey Boys 12 yaşın altındaki çocuklara önerilmiyor.

4/ 9