Bu kadarına da pes

Sosyal medya paylaşımları artık bu kadarına da pes dedirtiyor!

Bu kadarına da pes

Sosyal medyanın kullanım şekli çok tartışılsa da artık paylaşımlar çok farklı bir boyut kazandı. Facebook 2004 yilinda ABD'de üniversitelerdeki öğrencilerin birbirleriyle iletisim kurmasını sağlıyordu.  Ona anımızı paylaşıyoruz artık. Sosyal medyada insanlar nerede olduklarını, ne yeyip içtiklerini, kiminle olduklarını daima göstermek yolunda..

1/ 22
Bu kadarına da pes

Öyle ki, pekçok kullanıcı ölen yakınlarına Twitter'dan, Facebook'tan ağıt yakıyor.

2/ 22
Bu kadarına da pes

Facebook ve Twitter iki genç kızın fotoğrafıyla karıştı. Ölen dedelerinin başında fotoğraf çekip Facebook hesaplarından yayınladıkları öne sürülen kızlara tepki yağdı.

Fotoğrafta yer alan kız haberler üzerine Facebook'taki hesabından açıklama yaptı. Genç kız haberlere tepki göstererek şunları yazdı;

-"Benim Günahıma kim girdiyse cehennemin en dibinde yer alsın inşallahhhhhhhh... bu yalan haberi kim yaydiysa Allah onlardan sorsunnnn..... ben dedemle yaşarken fotoğraf koymuştum ama bunu ölü resim başında fotoğraf cekilmisler diye haber yapmışlar ve bütün haberlerde gündem olmuşummm... bunu yapan dünya yüzü göremicekkkkkk....'

3/ 22
Bu kadarına da pes

Isparta'da, bir genç kendini asarak yaşamna son verdi. Gencin intihardan önce boynuna geçirdiği iple fotoğrafını çekip Facebook'tan yayınladı.

4/ 22