Çapkını parmağından tanıyın!

Çapkını parmağından tanıyın!

Çapkını parmağından tanıyın!

Özellikle sağır ve dilsizler için konuşmak adına hayati önem taşıyan eller, kendimizi ifade etmemizin en önemli yolları arasında. Peki ya bazı uzantılarımız iletişimden fazlasını anlatıyorsa? Misal baş parmaklarımız... Baş parmaklarınıza dikkatlice bakın sizi ele veriyor olabilirler
Handanalysis'ta yapılan bir çalışmaya göre yanılma payı içermekle birlikte baş parmaklarımız karakterimiz hakkında karşı tarafa önemli bilgiler iletiyor. Tespit edilen 3 farklı baş parmağı tipi var ve bu baş parmağı tipleri karakterimizle doğrudan ilişkili. Öncelikle aşağıdaki baş parmağı tiplerine bir bakın:

1/ 7
Çapkını parmağından tanıyın!

A tipi, B tipi ve C tipi parmak. Bu parmak tipleri sizin karakteriniz hakkında bilgiler veriyor. Resimde görünen parmak boğumları da sizin hangi parmak tipine sahip olduğunuzu gösteriyor. Eğer baş parmağınızın üstü altından uzun ise A tipi, üstü ve altı eşit ise B tipi, üstü altından kısa ise C tipi parmağa sahipsiniz demektir. Şimdi ise bu parmak tiplerinin özelliklerine bakın:

2/ 7
Çapkını parmağından tanıyın!

Eğer baş parmağınız A tipindeyse, saplantılı bir karakteriniz olabilir. Aşık olduğunuz kişiye büyük bir tutkuyla bağlanıp, geri kalan herşeyi göz ardı edebilirsiniz. Eğer sevdiğiniz kişi size ilgi göstermezse çılgına dönmeniz muhtemel.

3/ 7
Çapkını parmağından tanıyın!

Eğer baş parmağınız B tipindeyse, güvenilir ve stabil bir karakteriniz var demektir. Duygusal ama bir o kadar da kendisini dengeleyebilen bir yapıya sahip olabilirsiniz. Sakinliğiniz ve liderlik özelliklerinizle hayatınızdaki kişiyi mutlu etmemeniz kaçınılmaz. Kimi zaman bu duruşunuz sizi soğuk biri gibi gösterebilir.

4/ 7