Gıcık eden 10 insan

Gıcık eden 10 insan

Gıcık eden 10 insan

Bu özelliklerden sadece biri bile yeter o insanı katlanılmaz kılmaya... Sizin çevrenizde de mutlaka bu özelliklerden en az birini taşıyan kişiler vardır. Peki, hangi özellikler bunlar? Bazı insanlar vardır, gününüzün zehir olması için sanki ellerinden gelen her şeyi yaparlar. "Bilerek mi yapıyor bunu" diye düşünmekten kendinizi alıkoyamazsınız. İşte hayatınızda olmamasını dilediğiniz 10 insan tipi...

1/ 12
Gıcık eden 10 insan

1- Dürtme beni: Bir şey anlatırken karşısındakine dokunma ihtiyacı hisseden model… Oturur durumdaysanız genelde hareket üst bacağa ya da diz bölgesine olur. Ayaktayken üst kol ve omuz… “Bir git ya” diyemezsiniz.

2/ 12
Gıcık eden 10 insan

2- Telefon bağımlıları: Siz karşısına geçmiş hararetli bir şey anlatıyorsunuzdur, onun gözü eldeki telefondan başka bir şey görmüyordur. Belli ki Instagram fotoğraflarını kontrol ediyor, ama sırf bunu çaktırmamak için bir de sizi dinliyormuş gibi “hı hı” diyerek başını sallıyor.

3/ 12
Gıcık eden 10 insan

3- Kibarlık faşizmi: Allah'ım ne kadar nazik, hep sizli bizli, her cümlede bir ‘özür dilerim’… Böyle ultra nazik insanların iç daraltıcı, hayattan bezdirici bir yanı vardır. Yanında küfür etmek, lafını kesmek falan istersiniz.

4/ 12