Hangi burç, nerede tatil yapmalı?

Her burcun karakteristik özelliği farklı, gidecekleri yer de farklı.

Hangi burç, nerede tatil yapmalı?

KOÇ: Aktivitenin yüksek olduğu, sıcak iklime sahip şehirler Koç burçları için uygun. Yaşayacakları bölgede açık hava sporları yapacakları yerler olması önemli. Nevşehir ve Eskişehir’de yaşamayı deneyebilirler. Havada nem oranı yüksek olan yerlerde hastalanabilirler, Antalya örneğin. Yurtdışı için İrlanda, Şili, Kenya, Malezya, Singapur, Yunanistan ve Meksika uygundur.

1/ 13
Hangi burç, nerede tatil yapmalı?

BOĞA Boğalar yerleşik yaşamı sever ve değişiklikten fazla hoşlanmaz. Yer değiştirme kararını iyi düşünerek vermeliler. Bitki örtüsü ve suyun bol olduğu ılıman iklimdeki nemli şehirler onlar için uygundur. Çanakkale, Balıkesir veya Antalya gibi. Yurtdışı seyahatleri için de Arjantin, Güney Afrika ve soğuk olsa bile Norveç ile Japonya.

2/ 13
Hangi burç, nerede tatil yapmalı?

İKİZLER Metropol insanları İkizler, sıkıcı olmayan şehirleri tercih etmeli. İstanbul örneğin bir Terazi burcu şehri olmasına rağmen Ay’ı İkizler burcunda olduğundan İkizler ruhuna hitap eder. İzlanda, Mısır, Norveç, İtalya, Brezilya ve Finlandiya seyahatlerinden haz duyabilirler.Gün içindeki küçük turlara katılmak, başka insanlarla tanışmak ve bilgi edinmek temel aktiviteleridir.

3/ 13
Hangi burç, nerede tatil yapmalı?

YENGEÇ Yengeçler kendilerini nerede güvende hissederlerse aslında oradamutludur. Yaşadıkları yerleri radikal kararla pek değiştirmezler. Uyum ve öğrenme yetenekleri vardır. İçgüdüsel olarak nemli ve sulu alanlarda, yerel olarak geleneklerine, inançlarına yakın olaninsanlarınyoğunlukta olduğu şehir ve bölgelerdemutluolurlar. Doğu illerini sevebilirler. Bahama Adaları, Filipinler, Romanya veözellikleAmerikaonlarımutluhissettirecek ülkeler. Yerel yemekleri öğrenmek, tekne turu deniz aktiviteleri uygundur.

4/ 13