Hastane koridorunda doğum

Sancısı gelen hamile kadın sedyeye kadar yetişmedi, hastanenin koridorunda doğurdu..

Hastane koridorunda doğum

Doğum yapacak karısını hastaneye kadar yetiştiren koca, karısı tam giriş kapısında yere yığılınca şok oldu. 32 yaşındaki anne adayı Caroline Meech, bebeği Alice'in doğumunun her anının güvenlik kamerasınca kaydedildiğinin farkında değildi.

Caroline, "Dönüp baktığımda kesinlikle planladığım gibi bir durum değildi, ama kesinlikle komik bir durumdu." açıklamasını yapıp ekliyor, "Ebeler benden kapıdan uzaklaşmamı istediler, çünkü her hareketimde otomatik kapı açılıyordu. Güvenlik kamerası kayıtlarını izlerken gülmekten kendimi alamadım."

1/ 4
Hastane koridorunda doğum

"Görüntülerin biraz işlenmiş versiyonu elimizde. Sonuçta insanların görmesini istemediğim kimi görüntüleri eledik. Belki Alice 18 yaşına geldiğinde kendisine hediye edebiliriz"

"Bebeğin geldiğini hissettiğimi Mike'a söyledim, yoldayken suyumun geldiğini hissettim, ona hızlı sürmesini söyleyip, bacaklarımı çapraz tutmaya çalıştım"

2/ 4
Hastane koridorunda doğum

"Hızla park yerine girdik, arabadan atladım doğumhanenin girişine kadar yetişebildim" şeklinde konuşan Caroline, sonuçta kendisi ve bebeğinin sağlıklı olmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi. Hastane personeli, çifte video görüntülerinin bir kopyasını hediye olarak verdi.

3/ 4
Hastane koridorunda doğum

4/ 4