İlginç ölümler

İlginç ölümler

İlginç ölümler

Savannah Hardin

9 yaşındaki zavallı Savannah gizlice şeker yediği için büyükannesi ve büyükbabası tarafından 3 saat koşma cezasına çarptırıldı. Kalbi bu koşuya dayanamayan Savannah hayatını kaybetti. Cezayı veren büyükanne ve baba cezalandırıldı.

1/ 26
İlginç ölümler

Acton Beale

Geçtiğimiz senenin modası planking de can aldı. Avustralyalı Beale 7 katlı evinin balkonunda planking yaparken aşağı düştü. Ambulans olay yerine geldiğinde artık çok geçti.

2/ 26
İlginç ölümler

Robert Gary Jones

38 yaşındaki Robert Gary Jones plajda sıradan bir günde jogging yapıyordu. Kulaklığında müziğini dinleyip koşusunu yaparken gökyüzünden bir uçak plaja acil iniş yapmak durumunda kaldı. Özel uçağın ön camı sızan yağ yüzünden görüşü engelliyordu. Pilot acil inişi sırasında ıssız plajda koşan Jones’u göremedi ve feci ölüm gerçekleşti.

3/ 26
İlginç ölümler

Jennie Mitchell

Kuaför Jeannie Mitchell evliliğine hazırlanırken trajedinin kurbanı oldu. Arabasında sigara içiyordu. Sigarayı camdan dışarı atmak isterken sigara kazara arabanın içine düştü. Arabada Mitchell’in saç renklendirici sıvısının bulunduğu şişe ise dökülmüştü. Sigara arabanın içine düşüp şişeyi alevlendirdi ve saniyeler için Mitchell’ın arabası alev topuna döndü.

4/ 26