İlk defa göründü

İlk defa göründü

İlk defa göründü

Geçtiğimiz Salı günü meydana gelen kuvvetli fırtınadan sonra görüldüğü belirtilen ölü yaratığın gizemi çözülemedi. Kaliforniya Santa Barbara plajının kumsalında sahile vuran esrarengiz yaratığın denizden mi yoksa karadan mı geldiği bilinmezken, azılı keskin dişleri, tüysüz vücudu ve keskin pençeleri dikkat çekti. Bilim adamlarının incelemeye aldığı esrarengiz yaratığın ne olduğu araştırılıyor.

1/ 8
İlk defa göründü

Bundan iki yıl öncede 2012 Haziran’ın da, Josh Menard isimli sörfçü, Tahoe Gölünde sörf yaparken karaya vuran ölü bir yaratığın fotoğrafını çekerek paylaşmıştı. 60 santim uzunluğundaki bu yaratığın da gölden mi ormandan mı geldiği anlaşılamamıştı.

2/ 8
İlk defa göründü

Santa Barbara plajı çevresinde yazlıkları olanlar ya da ikamet edenler, kumsala vuran yaratığı gördükten sonra dehşete kapılırken,  esrarengiz yaratığın benzerlerinin ya da devamının olup olmadığı tartışmaları çevredekileri ürkütmeye başladı. İnsanlar evlerinden çıkmazken, Santa Barbara plajları da adeta bomboş kaldı.

3/ 8
İlk defa göründü

2013 yılında İspanya’nın güneyindeki Villaricos kasabasında sahilde bulunan 4 metrelik gizemli deniz canlısının cesedi tartışmaya yol açmıştı.

4/ 8