Prensin 17 yaşındaki seks kölesi

Prensin 17 yaşındaki seks kölesi

Prensin 17 yaşındaki seks kölesi


İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in oğlu Prens Andrew'in ABD'de yıllar önce 17 yaşındaki bir kızla zorla cinsel ilişkiye girdiği yönündeki skandal haber İngiltere'nin gündeminden düşmüyor. İngiliz basını "prensin seks kölesi acaba doğru mu söylüyor" sorusunu sorarken, saraydan sert bir yanıt geldi.
 

1/ 6
Prensin 17 yaşındaki seks kölesi


Buckingham Sarayı'ndan dün iddiaları yalanlayan açıklamanın ardından daha önce benzeri görülmemiş biçimde ikinci bir sert açıklama geldi. İlk açıklamasında herhangi bir yorum yapmaktan kaçınan Buckingham Sarayı ikinci açıklamasında iddiaların 'kat’i biçimde doğru olmadığı'nı vurguladı.
 

2/ 6
Prensin 17 yaşındaki seks kölesi


Buckingham Sarayı'nın sözcüsü 'York Dükü Prens Andrew'in, Virginia Roberts ile herhangi bir ilişki veya herhangi bir cinsel ilişki yaşadığı kesinlikle doğru değildir. Suçlamalar yanlıştır ve hiçbir temele dayanmamaktadır' ifadelerini kullandı. İngiliz Daily Mail gazetesinin aktardığına göre, kadının suçlamaları York Dükü'nün eski arkadaşı ve pedofili suçundan mahkum olmuş Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein'in yargılandığı davanın bir bölümünü oluşturuyordu. Duruşmada, reşit olmayan bir genç kızla cinsel ilişkiye girme suçlamasında Prens'in de adı geçiyordu.
 

3/ 6
Prensin 17 yaşındaki seks kölesi


Prens Andrew'in Epstein ile New York'ta fotoğraflandığını yazan gazete, genç kadının 1999-2002 yılları arasında Londra, New York ve Epstein'e ait Karayipler'deki bir adada prens ile zorla cinsel ilişkiye girmeye zorlandığını iddia ettiğini aktardı.
 

4/ 6