5 yıldızlı iftarın adresleri

5 yıldızlı iftarın adresleri

Ramazan ayını özel hazırlanan sofralarda geçirmek isteyenler için oteller ve restaurantlar farklı çeşitte menülerle iftar seçeneklerini sunmaşa başladı. Yöresel, sebze ya da et ağırlıklı seçenekleriyle sunulan menülerin fiyatları 79 ve 145 lira arasında değişiyor.

1/ 32
5 yıldızlı iftarın adresleri

ELİTE WORLD HOTELS'DE TERAS KEYFİ: Elite World Prestige Otel “Teras Gardenya Restoran”’ da etkileyici İstanbul manzarasına karşı fasıl müziği eşliğinde her damak zevkine göre özenle hazırlanan iftar menüleri ile keyifli bir ramazan geçirebilirsiniz. Nefis serpme iftariyelikler, günün çorbası, salatalar, Hünkar Beğendi, Piliç Külbastı gibi Türk mutfağının lezzetli yemekleri, güllaç, kaymaklı ekmek kadayıfı gibi geleneksel tatlı çeşitleri, limitsiz şerbet, meşrubat, çay, kahve servisinin olduğu iftar menü alternatifleri kişi başı 59TL. (kdv dahil).

2/ 32
5 yıldızlı iftarın adresleri

Elite World İstanbul Otel’de Executive Şef Aydın Gül ve ekibi tarafından hazırlanan nefis iftariyelikler, salata çeşitleri, naneli yoğurt sos ile kıymalı ve peynirli su böreği, iç pilav ve sebzeli kuzu tandır, taze kekikli çoban kavurma gibi Türk mutfağının lezzetli yemekleri, geleneksel Türk tatlıları, limitsiz şerbet, çay, kahve servisinin olduğu iftar menü alternatifleri ise kişi başı 65 TL (kdv dahil).

3/ 32
5 yıldızlı iftarın adresleri

Elite World Otelleri, Ramazan coşkusunu çalışanlarıyla ve iş arkadaşları ile paylaşmak isteyen şirketler için birbirinden lezzetli, geleneksel tatların bulunduğu özel iftar menüleri hazırladı. Nezih bir ortamda huzurlu bir iftar için 30 kişiden 300 kişiye kadar farklı kapasitedeki salonlarda canlı fasıl müziği eşliğinde iftar yemeği alabilirsiniz.

4/ 32