Atalardan Anneler Günü süprizi !

Atalardan Anneler Günü süprizi !

ATALAR, her yıl olduğu gibi bu yıl da Anneler Günü’ne özel sunduğu fırsatlar ile, 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonunun en çarpıcı tasarımlarını, canlı renk, desen ve detaylar ile gardıroplara taşıyor. 4-13 Mayıs tarihleri arasında başlayacak olan kampanya çerçevesinde;100 TL ve üzerinde gerçekleştirdiğiniz alışveriş tutarınızın %30’unu çek olarak alıp, çekinizi 14-21 Mayıs tarihleri arasında ATALAR ve Penny Black etiketli ürünlerde kullanabilirsiniz.

1/ 16
Atalardan Anneler Günü süprizi !

ATALAR 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda, modern çizgileri ve canlı renkleri tercih eden anneler için; turuncu, narçiçeği, şeker pembesi, sarı ve zümrüt yeşili tonlar öne çıkıyor. Klasik çizgiden vazgeçmeyen anneler için ise, siyah-beyaz kontrastı, takımlarda, bluz, etek ve pantolonlarda dikkat çekiyor.

2/ 16
Atalardan Anneler Günü süprizi !

ATALAR 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda; geometrik desenler, puantiye ve çizgiler ile marin temasının modernize yorumları, elbiseler, kısa ceketler, tulumlar, emprime pantolon ve üstler, pilili uzun etekler ve kısa dar paça pantolonlar öne çıkıyor. Çalışan annelerin tercih edeceği takım elbise, gömlek, pantolon ve eteklerde, ofis şıklığı pastel tonlarla renklendirilirken, dantel kumaşların kullanımıyla, yaratılan kadınsı detaylar dikkat çekiyor. Sıcak yaz günlerinde tercih edilen yıkanmış keten, koton, ipek vual, şifon ve viskonlar ise ATALAR kadınının şık seçimleri arasında yer alıyor. Ara beden için de geniş bir ürün yelpazesi hazırlayan ATALAR, stil sahibi her anneye özel tasarımlar sunuyor.

3/ 16
Atalardan Anneler Günü süprizi !

ATALAR 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda yalın çizgiler, canlı renklerle bir araya gelerek sezon trendlerini annenizin gardırobuna taşıyor.

4/ 16