Bu tüyolara hazır mısınız?

Bu tüyolara hazır mısınız?

Bu tüyolara hazır mısınız?

Mutlu bir cinsel yaşam için yol gösterici olacağını düşündüğümüz tam 10 önerimiz var. Kimisi seks esnasında kimisi de genel olarak cinsel hayatınızda yapmanız gerekenleri içeriyor.

İşte sizi zevkte zirveye ulaştıracak, hayatın en güzel parçalarından biri olan seks hayatınızı renklendirecek ipuçları…

1/ 13
Bu tüyolara hazır mısınız?

Seksi görünün
Bir kadının seksi vücuduna bakmak her zaman erkeğin aklını başından alır. Seks ateşini yakmak istiyorsanız soyunup giyinirken sizi seyretmesine izin verin. Sevişirken de ışıkların açık tutun. Çünkü erkeklerin çoğunluğu ışıklar açıkken sevişmeyi tercih eder, böylece sizi rahatça seyredebilir.

2/ 13
Bu tüyolara hazır mısınız?

Afrodizyakları deneyin
Mesala lif, protein ve vitamin bakımından zengin olan badem, ceviz, fındık ve fıstığı deneyin. Cinsel isteği artırma konusunda işe yaradığını göreceksiniz. Pudra.com’un Cinsel gücü artıran yiyecekler yazısını okumanızı da tavsiye ederiz.

Ademotukökü, aksöğüt, anemon lalesi, cezayir menekşesi, civanperçemi, dağ papatyası, kaya koruğu, geven, hezaren, kuşburnu, melekotu, meyankökü, tarçın... Bu bitkilerin de Anadolu Halk tıbbının afrodizyakları olduğunu biliyor muydunuz?

3/ 13
Bu tüyolara hazır mısınız?

Tatlı işkence yapın
Eşinizi heyecanlandırmak için zaman zaman ona hemen teslim olmayacağınızı hissettirin. Bu tatlı işkenceyle beklentisini geciktirirseniz, sonunda alacağınız zevkin artacağını da göreceksiniz.

4/ 13