Cara Delevingne’den makyaj önerileri

Podyumların beğenilen yüzleri kusursuz görüntüye nasıl kavuşuyor merak ediyor musunuz?

Cara Delevingne’den makyaj önerileri

Podyumların beğenilen yüzleri kusursuz görüntüye nasıl kavuşuyor? Bir miktar pembelik, eyeliner ve fondöten mi bu pürüzsüz ışıltıyı sağlayan?

İyi teknikler sayesinde, makyajınız yüzünüzde radikal bir değişim sağlayabilir.
Bunu kanıtlayabiliriz. Nasıl mı? 2013 ilkbahar/yaz podyumlarının aranılan top modeli Cara Delevingne'i 10 adımda inceleyerek!

1/ 11
Cara Delevingne’den makyaj önerileri

Frambuaz dudaklar
Yüzünüzdeki en ateşli bölgeniz dudaklarınız olmalı. Geri kalan kısımsa daha geri planda ve gölgede kalmalı. Bunun için teninizi bütün olarak gösterecek şekilde pudralamalı, yanaklarınızı fırçayla kırmızılaştırmalı ve gözlerde transparanlığı sağlamalı.

2/ 11
Cara Delevingne’den makyaj önerileri

Manyetik gözler

Cara Delevingne'in büyüleyici mavi gözleri yanar döner gümüş rengiyle kaplanmış. Tüm göz kapağını saran yanar döner efektini, siyah eyeliner kullanarak gözler belirginleştiriyoruz. Alt ve üst kirpiklerin iç kısımlarına da kalem çekerek ve siyah maskara kullanarak gözlerdeki parıltı efektini biraz geri planda bırakmalı. Gözlerdeki bu çekici etkiyi transparan dudaklardan başka hiç birşey tamamlayamaz.

3/ 11
Cara Delevingne’den makyaj önerileri

İki renkli gözler

Bu kış, makyajlardaki beyaz dokunuş podyumların bir köşesindeydi. Buradaysa, gözün iç kısımlarına kalem çekerek gözlerin belirginleşmesi ön planda. Göz kapağının yarısını kaplayacak şekilde elektrik mavi bir far sürmeli ve bu mavi farın üzerine ince bir eyeliner çekmeli. Bu da size iki renkte havalı bir görünüm yaratır.

4/ 11