Çok amaçlı en iyi 5 makyaj ürünü

Çok amaçlı en iyi 5 makyaj ürünü

Makyaj çantanızın fermuarı içini sıkı sıkıya doldurmaktan patladı mı? O halde sizi çok amaçlı ürünleri tanımaya davet ediyoruz. Yanınızda daha az şey taşıyarak da güzellik iddianızı sürdürebilirsiniz.

1/ 8
Çok amaçlı en iyi 5 makyaj ürünü

Siz bakmayın onun öyle ojeye benzer küçücük şişesine. Kullananların bir daha bırakmak istemeyecekleri şekilde bağımlı olduğu bu sıvı boya, yanaklara ve dudaklara uygulanabiliyor.

Çantanızı hem allık hem rujla doldurmaktansa tek bir küçük şişeyle günü garantileyebileceğiniz bu küçük mucize, makyaj altına ya da üstüne uygulanabiliyor. Cilde doğal bir pembelik veriyor, gül yaprağı kokusuyla içinizi açıyor.

Benefit Benetint dudak ve yanak renklendirici: 99 TL.

2/ 8
Çok amaçlı en iyi 5 makyaj ürünü

Tek bir ürünü göz, yanak, dudak ve vücudunuzda kullanabileceğinizi söylesek inanmakta biraz güçlük çekersiniz değil mi?

Nars Multiple Stick, hayal gücünüzü zorlayan ve yıllar içinde efsaneleşen çok amaçlı bir krem renklendirici. Parmak uçlarıyla kolayca uygulanabilen bu ürünü, ister allık ister far olarak kullanın. İsterseniz giydiğiniz straples bir elbisede dekolte bölgenizi aydınlatın ya da dilerseniz minik bir dokunuşla dudaklarınızı renklendirin.

Nars Multiple Stick çok amaçlı renklendirici: 95 TL.

3/ 8
Çok amaçlı en iyi 5 makyaj ürünü

Aslında sihirli bir kurtarıcı olan vücut yağlarını kullanmaktan niye çekindiğinizi tahmin ediyoruz. Yağların vücutta bıraktığı o yapış yapış hissi sevmiyorsunuz, biz de öyle. Fakat Nuxe’un bu kuru yağı, adı üzerinde kuru bir yağ.

Kullanıldıktan sonra vücutta yağlı bir tabaka bırakmıyor, nemlendirici ve besleyici etkisiyle harikalar yaratıyor. Yüzünüz ve saçlarınızda da kullanabileceğiniz bu yağ, tüm cilt ve saç tiplerinde kullanıma uygun.

Nuxe Huile Prodigieuse çok amaçlı kuru yağ: 99 TL.

4/ 8