Düğünün en şık konuğu siz olun!

Düğünün en şık konuğu siz olun!

Düğünün en şık konuğu siz olun!

Eğer bir kır düğününe davetliyseniz, Desenli elbiseleri tercih edebilirsiniz. Fırfırlı yaka ve etekler, beli kemerli vücuda oturan elbiseler ideal olacaktır. Şık görünmek için işin sırrı ise aksesuarlarda gizli. Parlak renkli çantalar ve takılar düğün için ihtiyacınız olan ihtişamı size sağlamakta en iyi yardımcınız. Ayakkabılarda ise özellikle nötr tonları tercih edin, renkli kıyafetlerinizi dengede tutmak için bu renkler en iyisi.

1/ 5
Düğünün en şık konuğu siz olun!

Eğer daha formal ve gösterişli görünmek isteyeceğiniz bir düğüne gidiyorsanız, en büyük yardımcılarınız parlak kumaşlardan ve satenden yapılmış elbiseler. Sezonun hit rengi minti pastel ve natural tonlarda aksesuarlarla birleştirerek sofistike bir şıklık yaratabilirsiniz. Eğer gösterişten uzak durmak isterseniz, mini elbiseleri tercih edin. Yok eğer iddialı görünümünüzle herkesi etkilemek istiyorsanız; uzun, yırtmaçlı ve dikkat çekici kesimlerde elbiseler giyebilirsiniz.

2/ 5
Düğünün en şık konuğu siz olun!

Çok güzel bir mekanda gerçekleştirilen, lüks bir düğüne davetliyseniz, mutlaka dantel elbiselerden yardım alın. Zarif, şık, nude renklerdeki bir dantel elbiseye, belinize neon renklerde bir kemer bağlayarak gösterişli bir şıklık kazandırın. Bu sezon nude renkleri neon renklerle tamamlamak çok moda, o yüzden aksesuarlarınızdan en az birini gösterişli ve parlak renklerde seçebilirsiniz.

3/ 5
Düğünün en şık konuğu siz olun!


Son zamanların en popüler düğün organizasyonlarından biri de yazlık yerlerde gerçekleştirilen plaj düğünleri. Böyle bir düğün davetine katılmak için en doğru seçim bohem tarzlarda bir elbise olacaktır. Geçtiğimiz yaz sezonundan beri büyük ilgi gören asimetdik kesimli, kabarık etekli ve renkli elbiseler plaj düğünleri için çok ideal. Aklınızda bulunsun böyle bir davete giderken topuklu ayakkabılarınızı evde bırakın. Böyle bir yerde en büyük yardımcınız şık sandaletleriniz...

4/ 5