En etkili saç maskeleri

En etkili saç maskeleri

Saçlarımıza biraz destek vermenin hiçbir sakıncası olmaz. Hatta onlara bu ara çok iyi bakmalıyız ki yaza sağlıklı girsinler. Güneş, deniz, kum, havuz ve klor saçları çok yıpratıyor. O halde onları güçlendirelim!

1/ 11
En etkili saç maskeleri

Carita Baume de Beaute 14

Temel ve fonksiyonel efsanevi bakım ürünü olan Fluide De Beaute 14’ten ilham alarak yaratılan Baume De Beaute 14 yüz,vücut ve saçı yoğun şekilde besler, yatıştırır ve korur. Bitkilerden elde edilen aktif içeriklerin birleşimi nemlendirici, yumuşatıcı ve besleyici etkilere sahiptir. Zengin temel yağ asitleri, cildin hidro lipidik bariyerini kuvvetlendirip, epidermisi nem kaybına karşı korur.

Eşsiz sembolik imza, Fluide De Beaute 14’ün rahatlatıcı kokusunu oluşturan limon ve mine çiçeği notalarından oluşmaktadır. Üst notası, limon, bergamut, portakal aromatik kalp notası, Mine çiçeği, dip notası misk.

60 TL (Sadece Sevil Parfümeri'de)

2/ 11
En etkili saç maskeleri

Shiseido Hair Care Intensive Treatment Hair Mask

Saç maskesi saçı içten onarır ve kuvvetlendirir, hızlı bir bakımla çatallanmış uçları ve kırılmaları onararak saça yumuşaklık, parlaklık ve esneklik kazandırır. Saçı çatallanmalara ve kırılmalara karşı korur ve kütikülü ince bir tabakayla örterek saça doğal bir parlaklık ve yumuşaklık verir.

103,55 TL

3/ 11
En etkili saç maskeleri

Citre Shine Miracle Aerosol Shine Serum

Özel vitaminler, silikon ve UV Koruyucu özel içerikli serum, saç şekillendirmesi esnasında oluşan ısı hasarı ve çevresel strese karşı saçı korur. Kabarıklıkları ve elektriklenmeyi önler. Saça parlaklık verir.

27 TL

4/ 11