En sık söylediğiniz yalan ne?

En sık söylediğiniz yalan ne?

Biz, kadınlar kadar telefonla konuşmayı sevmiyoruz.
Biz, kadınlar kadar telefonla konuşmayı sevmiyoruz. Bunu sevgilime anlatmam kolay değil. Sanırım son zamanlarda en sık söylediğim yalan bu nedenle: “Telefonumu duymamışım!” Yaramazlık yaptığımdan değil aman yanlış anlamayın… Sadece bazen sessizlik iyidir.
Burak, Eczacı / 29 yaşında

Siz kadınlar zaman zaman komik olabiliyorsunuz. Sevgilimin bana televizyonda görüp “O benden daha mı güzel?” diye sorduğu yıldızların ismini saysam eminim siz de çok gülersiniz. Ama doğru cevabı biliyorum: “Tabii ki sen daha güzelsin aşkım!”
Kürşat, İşletmeci / 33 yaşında

1/ 8
En sık söylediğiniz yalan ne?

Kıskanmayın! Evet bizi yalana iten neden bu. Dün tanıştığım bir kızla selamlaştıktan hemen sonra “Kimdi o?” sorusunun geleceğine eminim. Mesele uzamasın diye cevabım da hazır; tabii ki ‘eski bir arkadaşım’.
Levent, Bankacı / 32 yaşında

İtiraf ediyorum bu biraz bencilce: Ara verilen ilişkilerin ardından, ayrı kalınan sürede ne yaşandığını kimse bilemez. Biraz heyecan girdiyse araya da bunu tekrar bir araya geldiğimizde söylemem soruna neden olur. “Ayrıyken başka kimseyle görüşmedim” her erkeğin mutlaka söylemiş olduğu bir yalandır. Umarım kızlar da bu yalanı söylemiyordur…
Arif, Voleybolcu / 26 yaşında

2/ 8
En sık söylediğiniz yalan ne?

En sık söylenen yalan tabii ki “Seni hiç aldatmadım!” Ama her erkek aldatır klişesine de itirazım var. Erkek her zaman ve herkesi aldatmaz. Sadece bitmiş ama bitiremediği bir ilişki varsa bunu yapar.
Kemal, Tasarımcı / 32 yaşında

Siz bizi her halimizle seviyor musunuz? Yani tıraş olmadığımız, en çirkin pijamamızla televizyon karşısında uzandığımız, en nefret ettiğiniz renkte bir tişört giydiğimiz gün bile hoşunuza gidiyor muyuz? Cevabın hayır olduğuna eminim. Ama bazen rol yapmak gerekebiliyor. Bu nedenle benim favori yalanım: “Sen her halinle güzelsin!”
Tolga, Mimar / 32 yaşında

3/ 8
En sık söylediğiniz yalan ne?

Yalan mı? “Ben sana hiç yalan söylemedim!” İşte bu en büyük yalan… İnanın her yalan kötülük içermez. Anı kurtarmak için söylenen yalanlar bence her ilişkide lazım. Yoksa bir kadın ve bir erkeğin birlikte geçirebileceği sure emin olun ki çok kısıtlı.
Taner, Kameraman / 28 yaşında

Kadınlar hep geç kalır. Çünkü erkekler hep “Beş dakikaya oradayım” der. Kapıdan çıktığım an mesafe bir anda azmış gibi geliyor. Bundan zarar gelmez değil mi?
Erol, Tekstilci / 36 yaşında

4/ 8