Erkek numaraları!

Erkek numaraları!

İşin sırrı o geceyi unutmak… Eğer tek gecelik bir kaçamak yaptıysam bunu gizlemek çok kolay. Yaşandı ve bitti… Hatırlamıyorum! Hatta abartıyorum; ben öyle bir şey yapmadım. Tüm bunlara kendimi inandırdığımda karşımdakini inandırmak da çok zor olmuyor…
Mehmet, 32 yaşında / Turizm işletmecisi

Sevgiliniz her zaman açık olan telefonunu sessizde tutmaya başladıysa bu durumdan şüphelenin derim sevgili kadınlar… Ne de olsa cep telefonu çıktı mertlik bozuldu! Benim ilk aldığım tedbir bu oluyor hep…
Ali, 30 yaşında / Öğretim Görevlisi

1/ 7
Erkek numaraları!

Bunu size söylemeli miyim gerçekten? Evet itiraf ediyorum; sabit zamanlarda onlarla görüşüyorum. Örneğin biriyle sadece gündüz, diğeriyle sadece akşamları görüşüyorum. Ne işe mi yarıyor? ‘Hadi hayatım yemeğe gidelim?’ sürpriziyle karşılaşmıyorum. Kendi içimde bir düzenim var yani… Tamam kötü bir insanım!
Burak, 37 yaşında / Muhasebeci

Bir defa ikisiyle de aynı mekanlara gitmek yapılabilecek en büyük hata! Bir gün önce biriyle gittiğim kafeye ertesi gün diğeriyle gidersem orada çalışanların pot kırma ihtimali çok yüksek. Buna karşılık ne yapabilirsiniz? Sevgilinizin ‘yok bence oraya değil buraya gidelim’ cümlesine inat, kesinlikle ısrarcı olun ve onun seçmediği yere gidin!
Kıvanç, 33 yaşında / Doktor

2/ 7
Erkek numaraları!

Kredi kartı slipleri biz erkeklerin en büyük düşmanı. Bizi yakalamak istiyorsanız öyle gömlekte ruj lekesi filan aramayın, asıl cevher cüzdanımızda saklı. Banka slipleri yer, zaman, tahmini bir kişi sayısı hepsini ele veriyor. Hadi onlardan kurtulmak kolay da bir de ekstreler var… Ben ona da çözüm buldum hepsi iş adresime geliyor!
Zafer, 34 yaşında / Mimar

Cep telefonu! Büyük tehlike! Suçum varsa her zaman cebimdedir. Yoksa her zaman masanın üzerinde… Mesajları düzenli olarak silmek de çok önemli. Son aramalar, cevapsız listesi hep kontrolüm altında. Kıssadan hisse çıkartmak gerekirse; boş bir telefon da şüphe uyandırmalı!
Melih, 24 yaşında / Öğrenci

3/ 7
Erkek numaraları!

“İş gezisine gidiyorum!” Geziye gittiğim kesin ama pek iş sayılmaz… Eğer yaşadığım şehirde kaçamak yaparsam birine yakalanma ihtimalim çok yüksek. Sevgili erkekler, karda yürüyün izinizi belli etmeyin… Sevgili hanımlar, izleri iyi takip edin!
Yaşar, 36 yaşında / Fotoğrafçı

Kamuflaj şart! Kadınlar iz bırakmayı seviyor… Bu nedenle bir buluşmadan diğerine asla aynı kıyafetle gitmem. Hiçbir şey yoksa bile kokusu vardır üzerimde mantığıyla yapıyorum bunu. Hele de fiziksel bir şeyler yaşandıysa mümkünse ardından görüşmem ama şartsa eve uğrayıp baştan ayağa yenilenmek gerekiyor. Siz bunu nasıl fark edersiniz? Aynı gün içerisinde onu tamamen farklı kıyafeler içinde bir defa gördüyseniz düşün peşine derim!
Aslan Güven / Sigortacı

4/ 7