Evlenme teklifi nasıl yapılır

Evlenme teklifi nasıl yapılır

Uzun ya da kısa, bir flört dönemi geçirdiniz ve artık evlenme zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Evlilikte ilk aşama, bildiğiniz gibi “evlenme teklifi.” Bazı istisnalar hariç, genelde teklifi yapan erkek tarafı olduğu için evlenme teklifi önerilerimiz daha çok erkeklerin işine yarayacak.

Beyler, kendinizi evliliğe hazır hissediyor ama biraz utanmaktan, biraz da hangi yöntemle teklif edeceğinizi bilememekten, bir türlü konuya giremiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızı sağlayacak bir fırsat size! Evlenme teklifi önerilerimiz arasından biri mutlaka size uyacak!

1/ 15
Evlenme teklifi nasıl yapılır

Kural 1: Asla “Aman canım artık devir değişti, teklife ne gerek var ki, kendiliğinden evlilik yoluna gireriz zaten” demeyin! Kadınlar ne olursa olsun kendileri için özel olarak hazırlanmış evlenme teklifi senaryosundan hoşlanırlar.

Kural 2: Spontane evlilik teklifinden kaçının. Teklifi bir plan doğrultusunda yapın.

Kural 3: Yakında evlenme teklif edeceğinizi sevgilinize asla hissettirmeyin. Bırakın sürpriz olsun! Kadınlar sürprizlere bayılır!

Kural 4: Utandığınızdan heyecan basıyorsa, sakin olmanın bir yolunu bulun. Gerekirse arkadaşlarınızdan destek alın. Ama yine de heyecanınıza yenik düşüyorsanız, problem değil. Utangaç ve heyecanlı bir sevgiliden evlenme teklifi almanın da hoş tarafları vardır.

2/ 15
Evlenme teklifi nasıl yapılır

Nasıl bir evlenme teklifi?

Biz kadınların en çok hangi tür evlenme teklifinden hoşlandığını dikkate alarak evlenme teklifi rehberi hazırladık. Evlenme teklifinizi farklı ve unutulmaz kılmak için önerilerimizi dikkate alın!
tekliflerine bakacak olursak son derece farklı ve hoş bir teklif biçimi.

3/ 15
Evlenme teklifi nasıl yapılır

Yemekte

Romantik bir yemek esnasında kutudan çıkan bir yüzük ve kadınına karşı diz çöküp “benimle evlenir misin?” diyen bir erkek... Tam bir film karesi... Çok klasik ve belki de modası geçmiş olsa da hiçbir kadının “hayır” diyemeyeceği güzellikte bir teklif. Üstelik bugünün özensiz ilişkileri ve tabii özensiz evlenme

4/ 15