İlişkiler hakkında 100 gerçek!

İlişkiler hakkında 100 gerçek!

Uzun süreli ilişki yaşamak zordur ama çok verici ve huzurludur da aynı zamanda. Bizim aşağıda bahsettiğimiz ilişki kuralları değişmez değil elbette ama asılsız oldukları da söylenemez.

İlişkinize gerçekçi gözlerle bakarsınız, mutlu bir aşk hayatı yaşayabilirsiniz...

1/ 25
İlişkiler hakkında 100 gerçek!

Gerçekleri kabul edin!

1- Başka erkekleri arzulamaya devam edeceksiniz.
2- Başka erkeklerin de sizi arzu etmeye devam edeceklerini kabul edeceksiniz.
3- Uzun süreli ilişki inanılmaz bir cinsel kimya veya iki insanın bir elmanın iki yarısı olması anlamına gelmez. Uzun süreli ilişkinin temelinde yatan anlayış ve uzlaşmadır.
4- İlk altı ayın sarhoşluğu mutlaka sona erecek ve ilişkide can sıkıntısı da yaşanacaktır. Ancak tek başına yaşlanmak pek heyecan verici değildir.

2/ 25
İlişkiler hakkında 100 gerçek!

5- Çocukluğunuzdan gelen sorunlardan partnerinizi sorumlu tutmayın, ondan çözüm beklemeyin. Bunlar sizin sorumluluğunuz. Aynı şey onun için de geçerli. Birbirinize karşı anlayışlı davranmanız yeter.
6- Uzun süreli ilişkilerin bazı ödülleri var: konfor, destek, güven duygusu, ama onları sürdürmek sanıldığı kadar kolay değil.
7- Günün birinde ilişkiden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Çocuklar durumu zorlaştırır.

3/ 25
İlişkiler hakkında 100 gerçek!

8- İlişkinizin ne kadar dayanıklı olduğunu düşünürseniz düşünün, aldatılmayacağımıza dair size kimse garanti veremez. Maddi sorunlar ve hayat stresi de size sorunlar yaşatabilir.
9- İlişkinin gerçekten zor dönemi düğünden sonra başlar.
10- Aşk her zaman yeterli değil. Aşka rağmen, bazen vazgeçmek en doğru seçim olabilir.
11- Her kadına uygun bir erkek gerçekten var. Evlenme ve çoluk çocuğa karışma zamanına gelip, henüz birini bulamadıysanız, sorun sizde olabilir.

4/ 25