İlk buluşma tüyoları

İlk buluşma tüyoları

İnternette tanışıldı, yazışıldı, konuşuldu ve ta ta ta taaam ilk buluşma günü geldi, çattı! İşte size bu özel güne dair hazırladığımız tüyolar:

1/ 22
İlk buluşma tüyoları

• Birinci buluşmada da, bininci buluşmada da temiz olalım, temiz kokalım. Hoş kokacağım diye de parfüm şişesini sırtlayıp oturmayalım adayımızın karşısına. Assolistlerimize özenip, parfüme bürünmenize hiç gerek yok!

• Hanımlar, ilk buluşmada ağır makyajdan kaçının. Bırakın sizi doğal halinizle görsün, sevecek olan her halinizle sevecek nasılsa. ;)

2/ 22
İlk buluşma tüyoları

• Abiye - janjanlı giysiler, üst düzey toplantı ciddiyetinde takımlar giymek pek sevimli olmayabilir.

• Kuaföre gidip saçlarınızı baloya gider gibi aşırı abartılı yaptırmayın. Kafanızdaki abartılı kocaman bir topuz karşınızdakinin dikkatini direk oraya çekecektir. Doğal olun, başarabilirsiniz, doğal halinizden çekinmeyin yahu!

3/ 22
İlk buluşma tüyoları

• Genelde ayakkabı seçiminde yürümenizi zorlaştıran yüksek topuk ayakkabıları tercih etmeyin deriz. Hele gidilecek yer size sürpriz olarak beyan edilmişse kesinlikle daha rahat bir şeyler tercih etmelisiniz. Gecenin sonunda sizi kucağına alıp, arabaya kadar taşımak zorunda kalmasını istemezsiniz herhalde.

4/ 22