Kahve saatlerine Osmanlı etkisi

Kahve saatlerine Osmanlı etkisi

NG Kütahya Porselen, Osmanlı motiflerini taşıyan özel kahve fincanlarıyla saraylara layık bir kahve keyfi yaşatıyor. Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sema Güral Sürmeli tarafından tasarlanan fincanlar, saray zarafetini evlere getiriyor.

1/ 8
Kahve saatlerine Osmanlı etkisi

NG Kütahya Porselen, Osmanlı motifleriyle bezediği fincanlarıyla kahve saatlerine geleneksel bir hava katıyor. En bilinen saray desenlerinin canlı renklerle harmanlandığı fincanlar, dostlarınızla yaşayacağınız lezzet dolu saatlere geleneksel bir stil kazandırıyor. NG Kütahya Porselen’in bu özel serisi, Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sema Güral Sürmeli tarafından dizayn ediliyor.

2/ 8
Kahve saatlerine Osmanlı etkisi

Özel fincan koleksiyonları şu anda, Kütahya Porselen mağazalarında vitrinleri süslüyor. Koleksiyonların fiyatları 29 TL ile 99 TL arasında değişiyor. Kütahya Porselen uzmanlığıyla üretilen fincanlar, incecik ve zarif yapılarıyla kendinizi sarayda hissetmenizi sağlıyor.

3/ 8
Kahve saatlerine Osmanlı etkisi

Fincanlar, motiflerinin yanı sıra renkleriyle de dikkat çekiyor. Desenlerle ahenk içinde olmasına özellikle dikkat edilen canlı renkler, uyumlu bir birliktelik oluşturuyor.

4/ 8