Kaşlardan karakter analizi

Kaşlardan karakter analizi

Kaşlarınız kısaysa:

Canlı bir kişiliğiniz var. İşte de aşkta olduğu gibi iki şeye önem veriyorsunuz: Cesarete ve uyanık olmaya. Zamanı yaşamayı bilen bir kişisiniz. Kararlı yapınız zamana ayak uydurmanızı kolaylaştırıyor.

Kaşlarınız uzunsa:

Sabrın, doğru zamanda doğru hareketleri yapmanın bir işareti. Enerjinizi oldukça iyi
kullanıyorsunuz. İnsanları ve konuları derinlemesine yaşamayı seviyorsunuz, üstünkörü gerçekleşen her şeyden sıkılıyorsunuz.

1/ 5
Kaşlardan karakter analizi

Kaşlarınız birbirine çok yakınsa:

Konsantrasyonunuz çok güçlü, özellikle latin ırkında daha çok rastlanan bu görüntü duygusal anlamda da heyecanı simgeliyor, sevdiklerinizi kıskanıyorsunuz.

Kaşlarınız birbirinden uzaksa:

Rahat bir kişiliğiniz var, çok kolay hayal alemine dalıyorsunuz. Yakın ilişkileri sevmiyorsunuz. Birbirine çok bağlanmanın özgürlüğünüzü zedeleyeceğinden korkuyorsunuz.

2/ 5
Kaşlardan karakter analizi

Kaşlarınızın son bölümleri dışa doğru kalkıksa: Eğlenceyi seven, neşeli bir insansınız. Yapabileceklerinizi sonuna kadar yapmak için çalışıyorsunuz. Aslında karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirmek için de çaba gösteriyorsunuz.

Kaşlarınız yay gibiyse:

Kontrol altına giremeyecek bir yapınız var. İnsanlar sizi anlamakta zorluk çekiyor. Duygusal anlamda da kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz.

3/ 5
Kaşlardan karakter analizi

Kaşlarınız hafif yuvarlatılmışsa:

Duygusal bir kişisiniz ama zaman içinde karşılaştıklarınız sizi savunmaya da önem veren biri konumuna getirmiş. İlişki kurmakta zorlanıyorsunuz. Geçirdiğiniz zor anlar sizi daha güçlü biri yapıyor.

Kaşlarınız aşağıya doğruysa:

Kendinizden emin değilsiniz, pesimist bir yapınız var, üstelik rahatsızsınız. Dolayısıyla hemen hemen hiçbir şeyden mutlu olmuyorsunuz. Olayların daha altına girmeye çalışıyor, eşeliyorsunuz, eşeledikçe de mükemmellikten uzaklaşıyor ve memnuniyetsiz oluyorsunuz.

4/ 5