MacGraw 2012 İlkbahar-Yaz Lookbook

MacGraw 2012 İlkbahar-Yaz Lookbook

Bu sezon maksimum şıklık ve feminenlik peşinde olanınız varsa, MacGraw bu arayışlarınızı sona erdirebilir. Özellikle de bu yaz ayının sıcak olacağını varsaydığımızda, koleksiyon serin dakikalar için mükemmel terziliğiyle görüş alanımıza takılıyor.

1/ 12
MacGraw 2012 İlkbahar-Yaz Lookbook

Çiçek desenlerini siyahın ve beyazın emin ellerine bırakan Macgraw, gece ve gündüz bizlere eşlik etmeye hazırlanıyor. Gözü yormayan tek renkle harmanlanan 'lookbook', fırfır katmanlarıyla yaza hareket getiriyor. Bacaklarına güvenenlere duyurulur; 'lookbook'ta sıkça görülen kısacık şortlar bu sezonun da vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Dekolteyi herkesten farklı olarak kullanmayı tercih edenler cesaretlerini toplasın ve göbeği açıkta bırakan 'top'ları ya da bustiyerleri giyerek, eğlenceyi başlatmaya hazır olsun. Minimalizmi en cazibeli haliyle ağırlayan Macgraw, modern görünümü elden bırakmıyor.

2/ 12
MacGraw 2012 İlkbahar-Yaz Lookbook

Çok yönlü kullanıma uygun olduğunu gördüğümüz 'lookbook', gardırobunuzun vazgeçilmez parçaları barındırıyor. Çizgisindeki feminenliği çiçek baskılarıyla anlatan Macgraw, şık 'cigarette' pantolonlarıyla da maskülen havayı yakalıyor. Çekiciliğin tüm klişelerine yer veren marka, payetin ve pastel tonların en masum halleriyle adeta oynuyor. Kadınsılığın hakimiyetindeki koleksiyon, uzun ipek gömlekleriyle, blazer ceketleriyle, modern trençkotlarıyla ve tulumlarıyla dengelenmiş oluyor. Gücünü siyahtan ve beyazdan alan Macgraw, minimalizmin belirgin hatlarını ustaca kullanarak yumuşak dokularıyla seksapaliteyi de arttırıyor.

3/ 12
MacGraw 2012 İlkbahar-Yaz Lookbook

4/ 12