Mezuniyet gecesinde FLO

Mezuniyet gecesinde FLO

Mezuniyet partileri yaklaşıyor. Partiye katılacak olanları, tatlı bir telaş aldı bile... FLO, bu özel
gecede doğru ayakkabıyı seçmeleri için genç kızların yanında. Kalite ve uygun fiyat
avantajını bir arada sunan FLO’nun 2012 ilkbahar-yaz koleksiyonundaki şık ve rahat ayakkabı seçenekleri, mezuniyet elbisenizi tamamlayacak.
FLO’da karizmatik kavalyeler için klasik, modern, sportif ve şık birçok model
sunuyor.


1/ 19
Mezuniyet gecesinde FLO

Uzun süren bir emeğin eğlenceye dönüştüğü mezuniyet gecesinde her genç kız, o özel gecede göz kamaştırmak ister. FLO, yıllar geçse de akıllardan silinmeyecek en muzip ve özel anların paylaşıldığı sıra arkadaşlarına bakımlı, güzel ve şık görünmek isteyen genç kızlar için en özel ayakkabı modellerini uygun fiyat avantajı ile vitrinlerine taşıyor.

Mezuniyet gecesi için elbiselerinize uyacak FLO’nun 2012 ilkbahar-yaz koleksiyonuna ait birbirinden renkli bilekten
bağlı ve platformlu ince topuklu modelleri ayağınızda çok zarif duracak.

Yeni sezona damgasını vuracak FLO’nun ayakkabı modelleri arasında yer alan pırıltılı, aksesuar çeşitliliği, danteller, farklı desenler, puantiyeler, fiyonklar, pastel tonlar, yazın canlılığını çağrıştıran turuncu, fuşya, kırmızı, sarı, yeşil ve mavi tonların hakim olduğu yüzlerce ayakkabı seçeneği, genç kızların beğenisine sunuluyor.

Babetler ise en çılgın tasarımları ile FLO mağazalarında bu özel gece için genç kızları bekliyor. Çiçek ve puantiye desenleri, simli ve taşlı çizgiler, renkli babetler, dans tutkunu genç bayanlar için çeşit çeşit seçenekler oluşturuyor.

Mezuniyet gecesinde şıklık yarışı sadece bayanlar arasında yaşanmıyor. Erkekler de bu çok özel gecede karizmatik,
şık ve modern olabilmek için özen gösteriyor. FLO’nun erkek koleksiyonundaki klasik, sportif, modern ve her zevke uygun şık modeller içerisinde erkekler de seçim yapmakta zorlanacak.

2/ 19
Mezuniyet gecesinde FLO

3/ 19
Mezuniyet gecesinde FLO

4/ 19