NGSTYLEden sade tasarımlar

NGSTYLEden sade tasarımlar

NGSTYLE 2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu; 70s, Urban Chic (Şehir Şıklığı), Have Fun@work (İşte eğlenin), Star of the Nite (Gecenin Yıldızı) temalarından oluşmaktadır.

1/ 7
NGSTYLEden sade tasarımlar

Şehirli iş kadınlarının vazgeçilmezi, renklerin cesurca hayat bulduğu, detayların sadelikle buluştuğu NGSTYLE 2012 Sonbahar-Kış koleksiyonu, geçmiş ve geleceği modern çizgilerle buluşturuyor.

2/ 7
NGSTYLEden sade tasarımlar

Sezonun vazgeçilmezi bol kazaklar, dökümlü kumaşlardan etek ve pantolonlar, peplum bluzlar, deri bluz ve elbiseler, işlemeli trench-coatlar, maxi etekler, hareket özgürlüğü tanıyan jarse kombinleri ve payetli elbiseler, bordo, kırmızı, lacivert, mor, konyak, taba, yeşil, kahverengi, ekru, siyah, bebek mavisi ve pamuk şekeri pembesi NGSTYLE’ın cesur renkleriyle buluşuyor.

3/ 7
NGSTYLEden sade tasarımlar

70s (70’ler)En romantik aşk filmlerinden Love Story filminin yıldızı Ali McGraw'un stili, NGSTYLE’ın “70s” koleksiyonuyla hayat buluyor. 70’lerin modaya dönüş yapmasıyla retro ifadeler, geometrik desen ve formlar ön plana çıkıyor. Midi etek ve elbiselerin kürk yelek ve dik yaka kazaklar ile kombinleri, bol kazaklar, dökümlü kumaşlardan etek ve pantolonlar, tulum alternatifleri ile kendinizi rahat, feminen ve özgün hissedeceksiniz. Dönemi yaşatan kıyafetlere taupe tonları, bordodan kırmızıya ara tonlar, lacivert ve mor renkleri eşlik ediyor. Faille, double, dökümlü crepe kumaşların ağırlıkta olduğu NGSTYLE’ın 70’ler temasıyla, günlük şıklığınızı farklı kombin seçenekleriyle yaratacaksınız.

4/ 7