Özge Ulusoy güzellik sırlarını anlattı

Özge Ulusoy güzellik sırlarını anlattı

Modellikle başladığı kariyerine, katıldığı yarışmalarda gösterdiği başarılarla devam eden Özge Ulusoy, şu sıralar sunuculuğun yanında oyunculuğunu da gözler önüne serecek gibi görünüyor. Kısa zamanda beğenilen işlere imza atan Özge Ulusoy, sağlıklı yaşam kurallarını anlattı.

1/ 16
Özge Ulusoy güzellik sırlarını anlattı


Yaz dönemi nasıl geçti?
Şu sıralar biraz tatil yapıyorum, biraz çalışıyorum. Bir sinema filmi çektik. Güzel bir rolüm var ve güzel bir ekiple çalıştım. Sezonda ise tekrar televizyon programım başlayacak.


Yakınlarda dizi projesi var mı?
Şu an için dizi projesi yok. ‘Bugün Ne Giysem?’ programı benim için düzenli bir iş. Dizide oynamak isterim, bu nedenle gelen teklifleri değerlendiriyorum.

2/ 16
Özge Ulusoy güzellik sırlarını anlattı

Programınız modayla ilgili, bu program size neler kattı?
Kariyerime modellikle başladım ve hala yapıyorum, kısacası zaten modanın içindeyim. Bu programın en sevdiğim tarafı modayı insanlara yaklaştırması. Moda sadece defileler, pahalı ürünler çerçevesinde olmuyor, aslında kişinin tamamen zevkiyle, kişiliğiyle alakalı bir şey. Program teklifi bana geldiğinde hiç tereddüt etmeden kabul ettim çünkü gerçekten insanlarla moda arasında ve onların seçimlerinde çok güzel bir bağ kuruyor.

3/ 16
Özge Ulusoy güzellik sırlarını anlattı

Alışverişi sever misiniz?
Çok alışveriş yapıyorum çünkü bu işin içinde olunca ister istemez bir kere giydiğinizi ancak belirli bir süre sonra tekrar giyebiliyorsunuz. Günlük hayatımda çok basit şeyler giymeyi tercih ediyorum. Kot şort, tişört ya da düz elbiseler giyiyorum. Ama gece bir yere gittiğimde ya da bir davete katılmam gerektiğinde modacı arkadaşlarım bana yardımcı oluyor. Onların dışında çalıştığım belirli firmalar da var. Yurt dışına da sıkça gidip geldiğim için oralardan da alışveriş yapıyorum.

4/ 16