Parfois 2012 Sonbahar-Kış Lookbook

Parfois 2012 Sonbahar-Kış Lookbook

Güneşe doyamadığımız şu günlerde başlayan yağmurlarla yaz sezonunu yavaşça arkada bırakmaya çalışıyoruz ve markaların sonbahar için hazırladıkları çalışmaları incelemeye devam ediyoruz. Büyük merakla beklediğimiz markaların yeni sezon görselleri, sonbahara olan sabırsızlığımızı arttırıyor.

1/ 12
Parfois 2012 Sonbahar-Kış Lookbook

Dinamik tarzıyla ve eşsiz aksesuarlarıyla tanıdığımız Parfois, 2012 Sonbahar-Kış ‘lookbook’undaki birbirinden iddialı koleksiyonu ile sezona iddialı bir giriş yapıyor. Çantadan eşarpa, saatten güneş gözlüğüne kadar birbirinden çarpıcı aksesuarlar tasarlayan marka, sonbaharın bulutlu günlerinde vitrinleri ısıtacağa benziyor.

2/ 12
Parfois 2012 Sonbahar-Kış Lookbook

Giysiler olduğu kadar aksesuarlar da bir kadının stilinde en önemli tamamlayıcı unsurlar olarak uzun yıllardır yer alıyor. Görünümde etkili güce sahip olan aksesuarlar, stili tazeleyebiliyor ve giysileri etkili hale getirebiliyor, fakat yanlış seçildiğinde ise tam tersi etki de yaratabiliyorlar. Gerçek bir trend haline gelebilmek için gerekli tüm aksesuarları hazırlayan Portekizli etiket, yeni sezona en şaşırtıcı ürünlerini ‘lookbook’una yerleştiriyor. Bizim de ‘mast-have’ markalarımız arasında bulunan Parfois, kaliteli tasarımlarıyla gardırop güncellemek için gönlümüzü fethediyor.

3/ 12
Parfois 2012 Sonbahar-Kış Lookbook

Muhteşem sonbahar tonlarınının bir araya getirildiği koleksiyonda, çantalar, çizmeler, şallar, eşarplar, şapkalar ve takı tasarımlarıyla dolu görsellerden gözümüzü alamıyoruz. Kovboy tarzını yansıtan formları, püsküllü detayları, altın saatlerin ve bilekte çizmelerin yanı sıra yaka biçiminde yorumlanan kolyeler koleksiyonun farklılığını yansıtıyor. Büyük boy formda sıkça karşılaşacağımız doktor çantalar toprak renklerine bürünmelerinin yanı sıra ‘color-block’ trendiyle de canlılık kazanıyor. Sezonun başlıca malzemelerinden deriyi ve süeti sıkça kullanan Parfois, şık detaylandırmalar yapıyor. Stilimize vurguyu yapan renkli taşlı bilezikler, yüzükler, küpeler ve kemerlerin dışında, çivili yakalar görünüşümüzde farklılık yaratacağa benziyor.

4/ 12