Penti’nin mayo kataloğu

Penti’nin mayo kataloğu

Penti’nin mayo kataloğu

Orijinal tasarımları etkileyici kumaş dokusuyla buluşturan Penti’nin eşsiz mayo koleksiyonu, korseli ve toparlayıcı özelliği sayesinde plajda kadınlara kum saatini andıran kıvrımlar vaat ediyor. Markanın tasarladığı özel koleksiyon astar ve dikiş oyunları sayesinde bir yandan kadının bir beden küçülmesini sağlarken bir yandan da sezonun trendlerinin özdeşleştiği bir renk yelpazesi sunuyor. Plaj şıklığını çarpıcı bir şekilde yansıtan makoron renkli korseli mayo ve toparlayıcı bikini tasarımları deniz ve güneşin keyfini doyasıya çıkarmak isteyen kadınları hipnotize ediyor.

1/ 16
Penti’nin mayo kataloğu

Koleksiyonun vazgeçilmezi toparlayıcı bikiniler özel kalıp ve dikimleriyle beraber göğüsleri toparlayıp şekillendirirken plaj tutkunu kadınlara daha formda bir görünüm sağlıyor.

2/ 16
Penti’nin mayo kataloğu

Karın bölgesini toparlamak isteyenler için korseli mayo koleksiyonu…

Korseli astarı ve özel dikiş oyunları sayesinde karın bölgesini toparlayan mayo modeli aynı zamanda kadını bir beden ince göstermeye yardımcı oluyor. Koleksiyonun gözde parçası olan mayo tasarımı, saks mavisi tonuyla da adeta
plajları canlandırıyor. Cesur renklerle dikkat çeken V yaka, kare yaka, kalın askı, straplez ve drape korseye sahip astarlı mayo modelleriyle de fazlalıkları gizlemeye yardımcı oluyor.

3/ 16
Penti’nin mayo kataloğu

Özel toparlayıcı bikini koleksiyonu ile kusursuz kıvrımlar kusursuz kalıplar…

Her göğüs tipindeki kadının tercihi arasında yer alan bikini koleksiyonu, orijinal hazır kap kalıbı ve balen desteği yardımıyla göğüsleri iyi bir şekilde kavrayıp ayrıca dik durmasını sağlıyor. Orta ve büyük göğüslü bayanlar için tasarlanan saks mavi rengindeki straplez bikini üstleri ise geniş yan balenleri ve göğsü tam olarak kavrayan alt balenleriyle harmanlanarak göğüsleri toparlıyor. Koleksiyona hakim olan yüksek belli bikini altları ve boxer modeller ise kadının kalçalarını kusursuz bir biçimde sarıyor. İster düşük, ister yüksek büzgü oyunlarının yer aldığı özel koleksiyona ait bikini altlarının rengarenk yansıması ve toparlayıcı özelliği kadınları adeta cezbediyor.

4/ 16