Saç modellerinizle yaşınızı küçültün

Saç modellerinizle yaşınızı küçültün

Hiç kuşkusuz bir kadının görünümünü değiştiren en önemli unsur saçları. Ruh haliyle saçlar arasındaki bağ henüz bilimsel olarak kanıtlanmasa da saçlardaki değişiklik kadınların ruh halini ve görünümünü fazlasıyla değiştiriyor. Saçlarına yaptıkları sihirli dokunuşlarla genç görünen kadınların başında da ünlüler geliyor. Hollywood’un çok ünlü kadınlarının hem genç hem güzel görünmesini sağlayan saç modellerini Evoria.com sizin için araştırdı.

1/ 9
Saç modellerinizle yaşınızı küçültün

Saçlarına herkesin imrendiği Altın Küre ve Emmy Ödüllü 42 yaşındaki aktris Jennifer Aniston’ın saç rengi ve kesimi, tarzı ile yüzüne parlaklık ve canlılık veriyor. Işıl ışıl görünmesini sağlıyor. Aniston gibi parlak saçlara sahip olmak için Evoria.com’da indirimli satışa sunulan John Frieda Sheer Blonde Sarı Saçlara Güneş Işıltısı İçin Şampuanı kullanılabilir. Ünlü yıldız bu ışıltı sayesinde yaşından genç duruyor ve çevresine muhteşem bir enerji yayıyor.

2/ 9
Saç modellerinizle yaşınızı küçültün

Demi Moore’ın saçlarını nazikçe omuzlarının üstüne bırakan bu tarzı, belli bir stili seven kadınların tercihi. 48 yaşındaki Amerikalı sinema oyuncusuna imzası gibi bütünleşen siyah saçları doğallık verirken, gür ve parlak durmasını sağlıyor. Evoria.com Demi Moore gibi parlak ve gür saçlar için John Frieda Frizz-Ease %100 Parlaklık serisi ve John Frieda Luxurious Volume Saç Köklerine Hacim Kazandıran Sprey Losyon serilerini indirimle sunuyor.

3/ 9
Saç modellerinizle yaşınızı küçültün

Saçın kesimi ve katmanları oldukça güçlü ve lider bir kadın havası ile kusursuz görüntüyü yakalayan Altın Küre En İyi Kadın Oyuncu Ödüllü Viola Davis 46 yaşında. Görenlere inandırıcı gelmeyen görüntüsünde de gözlerin üstüne kadar gelen kaküller, gözleri vurgulayarak, yüzün önemli noktası olarak dikkat çekmeyi sağlıyor. Kaküllü saçta elektriklenmeme en önemli unsur. Bunun için Evoria.com size John Frieda Frizz-Ease Isıya Karşı Koruyucu Formüllü Elektriklenmeye Karşı Pürüzsüzleştirici Bakım Serumu’nu öneriyor.

4/ 9