Şıklığın sırrı sağlıklı ayaklarda

Şıklığın sırrı sağlıklı ayaklarda

Şıklığın sırrı sağlıklı ayaklarda

1949 yılından beri, tüm dünyada ve özellikle Avrupalı kadınların aradığı marka Alman Gabor konfor ayakkabıları; şıklığı tamamlarken, ayak sağlığından da ödün vermeyen kadınların ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlandı. Farklı kalıp ve model çeşitlerine sahip Gabor ayakkabılar, rahatlığı koruyan bir moda anlayışına hizmet ediyor.

1/ 9
Şıklığın sırrı sağlıklı ayaklarda

Ayak ve ayakkabı konforunda, Avrupa’da ve Türkiye’de öncü bir marka olan Gabor; farklı kalıplarıyla, ayak konforunuzu düşündüğü gibi, birbirinden zarif modelleriyle de şıklığınızı tamamlıyor. Gabor’da 3 fark genişlikte kadın ayak yapısına uygun modeller, rahatlığıyla öne çıkan topuklu ayakkabılar ve 44 numaraya kadar buçuklu numaralar bulmak mümkün. Yaylanan tabanlı ürünlerinden oluşan ROLLING SOFT koleksiyonu ile de Gabor, sağlık peşinde olan kullanıcılarına ulaşıyor.

2/ 9
Şıklığın sırrı sağlıklı ayaklarda

Rahatsız ayakkabılar yerini, konforlu babetlere bırakıyor
Özel olarak yumuşak derilerden ve esnek tabanlardan üretilen Gabor ayakkabıları, acı veren ayakkabı deneyimlerine son veriyor. Gabor’da, konfor sağlayan topuklu ayakkabılar ve spor ayakkabıların yanı sıra, ilkbaharın gözdesi babetler de yer alıyor. Özellikle de içinde bulunduğumuz günlerde, ilkbaharın ayaklardaki temsilcisi olan babetler, Gabor güvencesi ile beğeninize sunuluyor.

3/ 9
Şıklığın sırrı sağlıklı ayaklarda

Gabor babetler; esnek tabanları, yumuşak derileri, hafifliği, ayak sağlığını koruyan destekli iç tabanlıkları ile babet şıklığını aynı zamanda çok rahat hale getiriyor. Babetlerin ayağa vurması, topuk ağrısı yapması, ayak problemlerine yol açması gibi şikayetlere de son veren Gabor, zarif ve renkli modelleriyle vitrinlerde kullanıcılarını bekliyor.

4/ 9