Ünlüler balayını nerede yapıyor

Ünlüler balayını nerede yapıyor

Moda ikonu Kate Moss'tan Cambridge Düşesi Kate Middleton'a, yakışıklı aktör Orlando Bloom'dan Victori's Secret'ın kanatsız meleği Giselle Bündchen'a dünyanın en ünlüleri balayı tatili için nereye gittiler, ne kadar ödediler, öğrenin!

1/ 8
Ünlüler balayını nerede yapıyor

Kate Middleton & Prince William

Görkemli düğünlerinin ardından balayına nereye gidecekleri sır gibi saklanan kraliyet çifti Kate Middleton ve Prens William, Şeyseller'de özel bir ada olan Desroches'te geceliği 6,500$ olan bir villada konakladılar. Hint okyanusu manzaralı villanın bahçesinde mermerden oyulmuş bir havuz olduğu ve çiftin adaya helikopterle ulaştığı söyleniyor.

2/ 8
Ünlüler balayını nerede yapıyor

Giselle Bündchen & Tom Brady

Ünlü model Giselle Bündchen ve futbolcu eşi Tom Brady balayını Giselle Bündchen'ın memleketi Brezilya'da geçirdiler. Mankenin büyüdüğü şehir olan Horizontino'da kah dondurma yiyerek kah aile içinde kutlamalara katılarak eğlenen çift balayında Bündchen'in büyükbabası'nin 83. yaş günü partisine katılmanın mutluluğunu yaşadı.

3/ 8
Ünlüler balayını nerede yapıyor

Kate Moss & Jamie Hince

Gitarist nişanlısı Jamie Hince'le 12. yüzyıldan kalma bir kilisede dünya evine giren İngiliz model Kate Moss balayında Akdeniz'in incisi olan Korsika Adası'nı tercih etti.

4/ 8