Yazın coşkusu Lee ile artıyor

Yazın coşkusu Lee ile artıyor

2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda Amerikan denim markası Lee, farklı çizgisi ile bu sezon caddelerde rengârenk siluetlerin baharı kutlamasına olanak sağlıyor. Alışılmış skinny modellerin aksine rahat kumaşları ile Strech Deluxe, yaz aylarının yumuşak havasıyla bütünleşirken; Scarlet modeli jeanler adeta boya kutusundan çıkmışçasına canlı renkleri ile yazın ne kadar hareketli geçeceğinin haberini müjdeliyor.

1/ 26
Yazın coşkusu Lee ile artıyor

Lee bu sezon, baştan aşağı birçok stil seçeneği sunuyor. Böylece bu parlak mod sayısız kadın tişörtü ve üst parçasında da kendini gösteriyor. Önemli parçalar arasında blok renklerde ve parlak çizgili askılılar ile fotoğraf baskıları ve retro havalı vintage poster grafikleri de olmak üzere birçok teknik kullanan grafik stilli tişörtler yer alıyor. Gömlekler, süslemeler ve kumaşlar gibi ayrıntılara gösterilmiş olan büyük özen sayesinde feminen ve yumuşak olmayı başarıyor.

2/ 26
Yazın coşkusu Lee ile artıyor

Lee’nin yeni sezonda erkek koleksiyonunda öne çıkan üst grup ürünleri arasında kısa kollu denim gömlek, ekoseler ve 50’lerin sörf grafikleri yer alıyor. Erkek tişörtleri sınıfında hayranlık uyandıracak kadar geniş bir baskı ve grafik yelpazesiyle karşımıza çıkan vintage stili “sörf ve rock’n roll tişörtleri” koleksiyona heyecan kazandırıyor. Kadın koleksiyonunda ise açık renkli vintage sörf stili tişörtler ile pop renkleri herkesi cezbeden seksi atletler ve neşeli parlak renklerde minik kareli gömlekler yer alıyor.

3/ 26
Yazın coşkusu Lee ile artıyor

4/ 26