Dünyanın en kötü photoshopu

Dünyanın en kötü photoshopu

Bu fotoğraflar, süper güç olma yolunda hızla ilerleyen Çin'in daha kat etmesi gereken epey bir yol olduğunu düşündürüyor. Yuhang bölge yönetiminin resmi internet sitesinde, bir peyzaj tasarımı için hazırlanan photoshop çalışması, bir amatörün photoshop öğrenirken yaptığı çalışmaları andırdı. Görüntüde insanlar havada duruyor gibi...

Olayın internette mizah malzemesi olması üzerine sitede bir özür mesajı yayımlandı. Mesajda, "Fotoğraf yüklenmesi sırasında ciddi hatalar meydana gelmiştir. Çalışmadaki hatadan dolayı özür dileriz" denildi.

1/ 18
Dünyanın en kötü photoshopu

Bu, Çin'de ilk photoshop faciası değil. Daha önce de tamamlanan bir kara yolunun üzerinde gururla incelemelerde bulunan Çinli yetkililer resmedilmek istenmiş, yetkililer havada duruyor gibi görünmüştü.

2/ 18
Dünyanın en kötü photoshopu

Photoshop'taki fecia internette sansasyona yol açmış, aynı yetkililer uzayda, dinozorların arasında gibi çok farklı şekilde tasvir edilmişlerdi

3/ 18
Dünyanın en kötü photoshopu

Bir fotoğrafta bir otoyolda görülen üç yetkili, bir başka karede aya iniyor, bir diğerinde ise NASA astronotuyla birlikte ay üzerinde incelemede bulunuyor.

4/ 18