Nihat Hatipoğlu'na sorulan en garip sorular

ATV ekranlarında yayınlanan programında birbirinden ilginç konulara değinen ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, bir taraftan da ekran başındaki izleyiciden gelen soruları yanıtlıyor.

Nihat Hatipoğlu'na sorulan en garip sorular

ATV ekranlarında Sultanahmet Meydanı'ndan canlı yayınlanan programda mikrofonu alan kadın izleyici, "Doğuştan bayan olarak gelmişim ama kendimi erkek gibi hissediyorum. Bayanlardan hoşlanıyorum. Bunun tedavisi var mı? Bana 'bayan' denilince zoruma gidiyor " şeklinde bir soru yöneltti.

1/ 30
Nihat Hatipoğlu'na sorulan en garip sorular

Durumun psikolojiyle alakalı olduğuna vurgu yapan Nihat Hatipoğlu, kadın izleyicinin sorusuna şu cevabı verdi:

2/ 30
Nihat Hatipoğlu'na sorulan en garip sorular

"Kendinizi disiplinli tutmanız ve duygularınıza hakim olmanız gerekiyor. Bu senin imtihanın olabilir hanım kızım. Mücadele etmen gerekir. Nefsine değil, inancına ve aklına teslim olman daha doğru olur."

Hatipoğlu, seyircinin şaşkınlığına tepki olarak da "Bu tip sorular da olabilir, neticede hepimiz bu toplumun bir parçasıyız. Anlayışla karşılacağız" dedi.

3/ 30
Nihat Hatipoğlu'na sorulan en garip sorularNihat Hatipoğlu'nun sunduğu sahur programında izleyicilerden biri ''Gayrimüslim mezarlığında yanlışlıkla Fatiha okudum. Günah mıdır ?'' diye sordu.

4/ 30