'Benden altıncı çocuğu bekleyin'

Benden altıncı çocuğu bekleyin

'Benden altıncı çocuğu bekleyin'

Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşen 'Peryön İnsan Yönetimi Kongresi'nin son gününde, 'Çalışan Anneler: Annelik Cenneti, Suçluluk Duygusu Cehennemi' paneline katılan Gülben Ergen, katılımcılarla söyleşi yaptı. Ayşe Arman'ın moderatörlüğünü söyleşi de gelen sorulara tüm içtenliğiyle cevap veren Gülben Ergen, uzun bir süre ter döktü. (Sözcü)

1/ 10
'Benden altıncı çocuğu bekleyin'

Ayşe Arman'ın söyleşinin hemen başında, 'Gülben dul olmanın sorunlarını yaşıyor' gafı üzerine salonu sessizlik kaplarken, Ergen, ''Ben evlendim Ayşe'ciğim biliyorsun'' diyerek durumu toparladı. '3 çocuğa da bakıp bir yandan da işlerle ilgilenmek zor olmuyor mu?' sorusu üzerine ise Gülben Ergen, ''Benim 6 çocuğa bakacak potansiyelim var.

2/ 10
'Benden altıncı çocuğu bekleyin'

Benden 4. çocuğu değil 6 çocuk bekleyin'' sözleriyle salonu kahkaha tufanına boğan Gülben Ergen, böylelikle çocuk istediğinin de sinyalini vermiş oldu.

3/ 10
'Benden altıncı çocuğu bekleyin'

'Eski eşin ve yeni eşinin arasındaki dengeyi nasıl sağlıyorsun?' sorusuna da tüm içtenliğiyle cevap veren Gülben Ergen, ''Cesur olmak lazım. Ben çocuklarımın mutlu olması için boşandım, mutlu olması için evlendim. Her baba gibi Mustafa'nın da kaygıları olmuş olabilir. Ama artık yok . Çok iyi bir babayla evlendim ama çocuklarımın babası değil abisi o'' dedi.

4/ 10