'Kariyerimde yanlış işler yaptım'

Öykü Çelik'ten ilginç itiraflar

'Kariyerimde yanlış işler yaptım'

Öykü Çelik, erkeksi tavırlarını hayat hikayesine bağlıyor. “Bana saldırana karşı elim armut toplamaz” diyecek kadar sert. 11 Nisan’da vizyona girecek ‘Bensiz’ ismli sinema filminden önce erkek arkadaşından gördüğü şiddeti, bar kavgalarını ve ilişkilerini çekinmeden anlattı: “Hayata karşı kendimi savundum” (Hürriyet)

1/ 22
'Kariyerimde yanlış işler yaptım'

‘Bensiz’ filminde sevgilisi felç geçiren bir kadını canlandırıyorsunuz. Gerçekten âşık olduğunuz adam felç geçirse o ilişkide kalır mı yoksa gider misiniz? - Çekimler sırasında bu soruyu bende kendime çok sordum. Her defasında cevabım “sevdiğimin yanında sonuna kadar kalırdım” oldu.

2/ 22
'Kariyerimde yanlış işler yaptım'

Canlandırdığınız Gamze karakteri filmde tam tersini yapıyor... - Kızın sevgilisi Necip (Metin Akdülger) kazadan önce çok popüler, futbolcu ve altın çağını yaşıyor. Evlilik planları yaparken kaza geçiriyor ve felçli kalıyor. Ve sadece gözlerini kıpırdatabiliyor. Bu çok zor bir durum. Sonuçta insan oğlu çiğ süt emmiş. Bu tip bir şey başına gelmeden ne söylesen boş!

3/ 22
'Kariyerimde yanlış işler yaptım'

Sevgilin yatakta sadece gözlerini kırpabilirken, cinsellik olmadan aşk ne kadar yaşanabilir? - Cinsellik olmadan aşkın yaşanabileceğine inanıyorum. Ama hiç bir şey konuşulduğu kadar kolay değil. Bence Gamze çocuğun yanında kalmayı tercih etseydi, vicdanen kendi kendini tatmin ediyor olurdu.

4/ 22