1 hafta da neler yaşandı ?

Magazin dünyasının ünlüleri geçtiğimiz hafta neler yaptı ?

1 hafta da neler yaşandı ?

AĞLAYARAK AYRILDIK

Fadik Sevin Atasoy,Donald Sutherland'ın oyuncu oğlu Rossif Sutherland ile büyük bir aşk yaşadığı ancak aradaki mesafe yüzünden severek ayrıldıklarını söyledi. Atasoy: Amerika'da yaşıyordu.Ben Amerika'da yaşamak istemedim. Onun da Türkiye'de yaşama şansı yoktu. Ağlayarak ayrıldık ... (bugün)

1/ 9
1 hafta da neler yaşandı ?

DEFİLEYE BÜYÜK İLGİ

Trabzon Forum Alışveriş Merkezi, ünlü mankenlerin katıldığı ilkbahar-yaz defilesine ev sahipliği yaptı. Alışveriş Merkezinin içinde düzenlenen defileye vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, kimi vatandaşlar mankenleri cep telefonları ile görüntüledi. Defilede ünlü mankenler Tuğba Özay, Şenay Akay, Tatsiana Tsvikevich, Senem Kuyucuoğlu, İpek Bozkurt, Ceyla Kirazlı, Gökhan Keser, Ceylan Yurdakavuşan, Begüm Yücetan, Gülşin Diker, Nil Akar, Beril Ferdiğ, Mustafa Özyazıcı, Alper Arkun, Şeref Güzel ve Nejat Çetin tanıttı. Defile bütün mankenlerin Trabzonspor forması ve kaşkolları ile sahneye çıkmasıyla son buldu.

2/ 9
1 hafta da neler yaşandı ?

DEVRİM ARABALARI'NA EN İYİ FİLM ÖDÜLÜ

Yönetmenliğini Tolga Örnek'in yaptığı "Devrim Arabaları" filmi, "Monaco Charity Film Festivali"nde en iyi film ödülünü aldı. Festivalin açılış filmi olarak gösterilen "Devrim Arabaları", festivale başvuran 500 film arasından seçilen 50 filmin içinde yer almıştı. Söz konusu festival, son gün düzenlenecek gala gecesiyle birlikte toplanan bağışlarla "dünyadaki sokak çocuklarına yardım edilmesini" amaçlıyor. Bu yıl toplanacak bağış, Filipinler'de sokak çocuklarıyla ilgilenen "Virlanie Vakfı"na verilecek. Vicente Zaragosa tarafından kurulan festival ayrıca, "yeni ve gelecek vadeden film yapımcılarına" filmleri için finansman ve dağıtım imkanı sağlıyor.

3/ 9
1 hafta da neler yaşandı ?

ŞEFTALİ İŞKENCESİ GERÇEK OLDU

Ayrılık dizisinde şeftaliye alerjisi olan Sergie isimli bir karakteri canlandıran Kadir İnanır'ın yeğeni Hüseyin İlker'e rol icabı yapılan işkence gerçek oldu. İşkence için başından aşağı şeftali dökülen oyuncu vücudu kabarmaya başlayınca gerçekten hastanelik oldu.

4/ 9