2010un en rüküşleri!

2010un en rüküşleri!

KÖTÜNÜN KÖTÜSÜ (Çağrı Müftüoğlu)

Böyle bir kare her Allah’ın günü insanın karşısına çıkmıyor. Senede bir gün... Hele tiyatro sahnesi veya film seti dışında bir yerde bu gibi bir elbise görmek pek kısmet olmaz. Senede bir gün... Ki... O kadar kötü ki... Tiyatro sahnesine bile yakışmaz. Okul piyesinde (imkansızlıktan dolayı) belki. Yüzlerce kötünün arasından en kötü giyinen seçilecekse, ödülümüz tabii ki bu hanıma gidiyor.

1/ 11
2010un en rüküşleri!

Gel de inan (Leyla Alaton)

Bakın, şu kıyafetin tek iyi yanı ne biliyor musunuz? Varsa eğer, fazlalıklarınızı örteceği garanti. Ama değer mi? Asla. Bir tasarımcının kalkıp şöyle bir elbise yaptığına... Ve bir insan evladının beğenip bunu satın aldığına... ınanamıyorum.

2/ 11
2010un en rüküşleri!

Rüküş şampiyon (Yıldız Tilbe)

Rüküşlerin rüküşü Yıldız Tilbe. Ama bu rüküşlüğü öylesine iyi taşıyor, bununla öylesine barışık ki... Bu rüküşlüğü taşıyabiliyor, üzerinde eğreti durmuyor. şu kombinasyonu giyip sokağa çıkabilecek kaç kişi tanıyorsunuz? O bırakın sokağı, böyle sahneye çıkıyor. Evet, kendisi kıyafetleriyle “Berbatlar” listemizde. Olsun. O böyle iyi.

3/ 11
2010un en rüküşleri!

Perde için bile zevksiz (Jülide Kural)

O etek kısmı perde olarak kullanılsın diyeceğim... Ama perde için bile fazlasıyla zevksiz. Kabarık etekli gece kıyafeti fantezimizden vazgeçelim bence artık. Kotaran var, kotaramayan var...

4/ 11