Acun Ilıcalının başarı öyküsü

Acun Ilıcalı'nın başarı öyküsü

Acun Ilıcalının başarı öyküsü

TV 8 ARTIK ACUN ILICALI'NIN

Acun Ilıcalı ile TV8'in sahibi Mehmet Nazif Günal arasındaki satış süreci sona erdi. Böylece TV8'in yeni sahibi Acun Ilıcalı oldu.

İkili arasında bir süredir devam eden görüşmelere Ilıcalı az önce noktayı koydu ve Twitter hesabından "TV8 konusunda Sayın Mehmet Nazif Günal ile anlaştık. Satın alma süreci başladı" diye bir açıklama yaptı.

1/ 28
Acun Ilıcalının başarı öyküsü

Günal'ın kanalın içini boşaltarak ve tüm personelin tazminatlarını ödeyerek Ilıcalı'ya teslim edeceği öğrenildi. Acun Ilıcalı, şu an Star TV’ye O Ses Türkiye, Survivor ve Yetenek Sizsiniz programlarını hazırlıyor. Geçtiğimiz yıl gelir vergisi rekortmenleri listesinde ilk 100’e giren ünlüler arasında da yer alan Ilıcalı, listede 4 milyon 604 bin TL vergi tahakkuku ile 31. sırada yer almıştı.

İşte Acun Ilıcalı'nın gerçek anlamda bir başarı öyküsü olan serüveni

2/ 28
Acun Ilıcalının başarı öyküsü

200 LİRA MAAŞLA MUHABİRLİK YAPIYORDU

Türkiye'de milyonlarca seyirci onu yerli yabancı herkese 'Merhaba Televole' diye anons yaptırırken tanımıştı. O zamanlar kimse Acun ılıcalı ismini bilmiyordu.

Ama aradan geçen kısa sayılabilecek sürede kelimenin tam anlamıyla bir TV efsanesi oldu. Kimsenin tanımadığı, 200 lira maaşla çalışan bir muhabirken, daha 40 yaşına gelmeden Türkiye'nin en ünlü ve en çok kazanan TV programcısı oldu

3/ 28
Acun Ilıcalının başarı öyküsü

Ilıcalı, 29 mayıs 1969'da Erzurum'un soyadını da aldığı Ilıca ilçesinde dünyaya gözlerini açtı. İlk ve orta eğitimini Edirne İstiklal İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Kadıköy Maarif Koleji'nde ve Kadıköy Anadolu Lisesi'nde okudu. İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü kazandı ama orada okumamayı tercih etti.

4/ 28