Ajda Pekkan

Ajda Pekkan'ın, dolgun elmacık kemikleri, "süper star yine mi estetik yaptırdı" sorusunu akıllara getirdi.

Ajda Pekkan

Günler öncesinde bilet alarak alanı dolduran binlerce sevenini kendine hayran bırakan Ajda Pekkan, dolgun elmacık kemikleri, "Acaba süper star yine mi estetik yaptırdı" sorusunu akıllara getirdi.

1/ 17
Ajda Pekkan

BİRÇOK SÜRPRİZ YAŞANDI

Sanatçı ilk kez önceden belirlenen basın mensuplarını ilk parçasını görüntülemek üzere sahne üzerine aldı. Aynı zamanda Ajda Pekkan ilk kez kamera ve fotoğraf objektiflerine uzun yıllar sonra bu kadar yakın olacaktı ki, sanatçı sahneye maske ile çıktı. İlk parça bitimi basın mensupları sahneden inmesi ile birlikte Pekkan maskesini de çıkardı. Yıllara meydan okuyan 63 yaşındaki Ajda Pekkan enerjisi ve güzelliği ile yine kendine hayran bıraktı. Ayrıca Pekkan şişkin elmacık kemikleri ile dikkat çekti.

2/ 17
Ajda Pekkan

Konser boyunca 3 kostüm değiştiren Pekkan, birara tek tarafında askısı olmayan beyaz kostümünün de azizliğine uğradığını zannederek, sahnede panik yaşadı. Tecrübeli sanatçı dans ederken, hızlı bir refleks hareketi ile elbisesinin göğsünü düzeltti. Seyirciler pek fazla anlamasa da, hareketi ve suratındaki şaşkınlık kameralara yansıdı.

3/ 17
Ajda Pekkan

Yaklaşık 3 saat sahnede kalan sanatçı için 33 yaşındaki Yeşim Gürbüz her konserini takip ettiğini belirterek, "Valla kaçıncı çıkışı olursa olsun ben yine geleceğim. Bir öncekinde de zaten burdaydık. O kadar muhteşemdi ki, kaçırmamak için hemen aldık biletlerini. O yaşsız, sınırsız bir kadın. Bambaşka birşey. Üstüne yok, tanımıyorum" dedi. Nilgün-Ahmet Seval çifti, 29. evlilik yıldönümünü, Hanife Zafer ise 22. yaşgününü Ajda Pekkan konserinde kutladı.

4/ 17