Alara Uzan kapak oldu

Cem Uzan'ın eşi Alara Uzan, evinin kapılarını Elle Decor dergisine açtı.

Alara Uzan kapak oldu

Fransa'ya kaçan Cem Uzan'ın eşi Alara Uzan, evinin kapılarını Elle Decor dergisine açtı

Alara Uzan ya da şu sıralar sıklıkla kullandığı soyadıyla Alara Koçibey, Elle Decor dergisinin yeni sayısında karşımıza çıktı. Eşi Cem Uzan, Paris’te spor yaparken görüntülenen Koçibey, iki gün önce Nişantaşı’nda bir cafe çıkışı görüldü. Koçibey, Elle Decor’a iç mimarisi kendine ait Bebek’teki bir daireyi anlattı.

1/ 17
Alara Uzan kapak oldu

Ünlü rallici Renç Koçibey’in kızı Alara Koçibey, cemiyet hayatının en tanınmış içmimarlarından. Ayrıca Cem Uzan’ın eşi, çocuklarının annesi. şu sıralar ismini sıkça duymamızın tek nedeni bunlar değil elbette.

2/ 17
Alara Uzan kapak oldu

Hakkındaki yolsuzluk iddiaları sonrası siyasetçi kimliğiyle Fransa’ya sığınma talebinde bulunan Cem Uzan yurtdışına kaçınca, o da ortadan kayboldu. Uzan iki kez Paris’te görüntülendi.

3/ 17
Alara Uzan kapak oldu

Son olarak ağustos ayının başında, Mehmet Mutlu’nun düğününde eşiyle birlikte görüntülenen Alara Koçibey, Elle Decor dergisinin kapağında karşımıza çıktı! Derginin ekim-kasım özel sayısına yine ‘Koçibey’ soyadıyla röportaj veren Alara Hanım, iç mimari projesi ve uygulaması kendisine ait Bebek’teki bir daireyi anlattı.

4/ 17