Anlaşarak boşanıyor !

Işın Karaca, iki yıl önce evlendiği Sedat Doğan’dan ‘anlaşmalı’ boşanmak için iki hafta önce İstanbul Aile Mahkemesi’ne dava açtı.

Anlaşarak boşanıyor !

Anlaşarak boşanıyor
Işın Karaca, iki yıl önce evlendiği Sedat Doğan’dan ‘anlaşmalı’ boşanmak için iki hafta önce İstanbul Aile Mahkemesi’ne dava açtı. Şarkıcı, eşinden tazminat talebinde bulunmadı. Çiftin ‘Sasha Mia’ adında bir kızları bulunuyor.

1/ 11
Anlaşarak boşanıyor !


IŞIN KARACA ile Sedat Doğan, 2009 yılında arkadaşlıklarını ilerletmiş, anlaşamayınca bir yıl sonra ayrılmıştı. Bir süre sonra tekrar barışan çift, 30 Mayıs 2011’de nikâh masasına oturdu. Ve bu evlilikten ‘Sasha Mia’ ismini verdikleri bir kızları oldu.

2/ 11
Anlaşarak boşanıyor !


Yaşadıkları sorunların ardından Işın Karaca, geçtiğimiz yılın eylül ayında boşanma davası açtı. Kadıköy 5. Aile Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkan çift, ‘anlaşmalı’ olarak boşanmak istediklerini belirtti.

3/ 11
Anlaşarak boşanıyor !


Ancak Eylül 2012’de görülen ilk duruşmada Sedat Doğan “Eşimi seviyorum, boşanmak istemiyorum” deyince, çift evliliklerini sürdürme kararı aldı. Işın Karaca, tam bir yıl sonra, fikren ve ruhen anlaşamadıkları gerekçesiyle Sedat Doğan’a ikinci kez boşanma davası açtı.

4/ 11