Anna Paquin

Anna Paquin True Blood adlı dizideki cesur sahneleriyle gündeme geldi.

Anna Paquin

OSCAR ÖDÜLLÜ KÜÇÜK YILDIZ BÜYÜDÜ

Dünyadaki milyonlarca sinema seyircisi Jane Campion'ın yönettiği The Piano adlı filmle tanıdı Anna Paquin'i. Başrollerini Holly Hunter, Harvey Keitel ve Sam Neil'ın paylaştığı filmin küçük oyuncusuydu o. 1800'lü yılların ikinci yarısında Yeni Zelanda'ya evlendirilmek üzere gönderilen "sessiz" annesinin, en az kendisi kadar sessiz kızıydı. Bu filmde rol aldığında henüz 12 yaşındaydı ama öylesine etkileyici bir oyunculuk sergiledi ki 1994'te en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında Oscar ile ödüllendirildi. Bu şekilde de o zamana kadar bu ödülü kazanan en küçük yıldız olarak tarihe geçti.

1/ 8
Anna Paquin

Genç oyuncu bu kez de HBO kanalında yayınlanan True Blood adlı dizideki cesur sahneleriyle gündeme geldi.

2/ 8
Anna Paquin

Genellikle sansasyondan uzak duruşu, işinden başka konularla gündeme gelmemeyi tercih etmesiyle bilinen Anna Paquin bu sahneler nedeniyle son bir kaç gündür magazin basınında sık sık boy göstermeye başladı.

3/ 8
Anna Paquin

Paquin'in cüretkar sahnelerinin magazin basını tarafından bu kadar sıkı takip edilmesinin bir nedeni de True Blood'da gerçek hayattaki sevgilisi 39 yaşındaki Stephen Moyer ile rol alıyor olması. İki sevgili dizinin yeni bölümlerinde yine ateşli sahnelerde yer aldı.

4/ 8