Asena Erkin'den açıklama

Asena Erkin'den açıklama

Asena Erkin'den açıklama

Asena Erkin: Dizilerden, reklamlardan teklifler alıyorum. Caner ‘belli bir rakamın altına hiç konuşma bile’ diyor.

1/ 16
Asena Erkin'den açıklama

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin geçen yıldan bu yana magazin gündeminden düşmüyor. Her yaptığı, her giydiği olay oluyor. Yapımcılar da bunun farkında olacak ki Erkin’e sık sık teklif götürüyorlar. Son olarak bir magazin programı sunan Erkin’in bu macerası kısa sürdü ama kamera önünde kendini sınamasına yetti.

2/ 16
Asena Erkin'den açıklama

Yeni programı için televizyon kanallarıyla görüşmelere başladı. Bu kez moda programı istiyor. ‘Koca parasıyla modacı oluyor’ diyenler için hemen belirtelim; Asena Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü’nde okuyor. Yapacağı programda modayla ilgili bütün hünerlerini sergilemek istiyor. Çok da iddialı. ‘Televizyonda yeniyim ama teklifler konusunda çok seçiciyim’ diyor. İşte Makaron'a konuşan Asena Erkin'in talepleri:

3/ 16
Asena Erkin'den açıklama

- Modacı diye yanıma oturacak isimler benim için çok önemli. Sürekli moda programı yapan insanlarla olmak istemiyorum. Mesela İvana Sert ve Hakan Akkaya... Bu isimler Bugün Ne Giysem’i 4-5 sene yaptılar. Yanıma değişik isimler istiyorum. 1-2 sene bir projede olmazlarsa, tamam çalışırım.

4/ 16