Aşk iddiaları doğru çıktı !

Paramparça dizisinden rol arkadaşı Tolga Tekin ile aşk yaşadığı iddia edilen Ahu Yağtu, sevgilisini annesiyle de tanıştırdı.

Aşk iddiaları doğru çıktı !

Paramparça dizisinden rol arkadaşı Tolga Tekin ile aşk yaşadığı iddia edilen Ahu Yağtu, sevgilisini annesiyle de tanıştırdı.

1/ 6
Aşk iddiaları doğru çıktı !

Takvim'de yer alan habere göre; dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüştüğü iddia edilen Ahu Yağtu ile Tolga Tekin, bu dedikodular karşısında sessiz kalmıştı. Ancak yakın çevrelerine "Sadece çok yakın arkadaşız" diyen ikili, akılları karıştırdı.

Dedikodulara göre; Tolga Tekin, sadece Ahu Yağtu'nun değil anne Hülya Yörük'ün de kalbini fethetti. Sık sık Yağtu ve annesiyle İzmir'de görülen Tekin, dün de Yörük ile birlikteydi.

2/ 6
Aşk iddiaları doğru çıktı !

ANNEYE YAKIN TAKİP

Ahu Yağtu, dizi setinden birkaç arkadaşı ve Tolga Tekin'i annesiyle buluşturdu. Instagram'da 80 bin takipçisi olan Tekin'in takip ettiği 295 kişi arasında Hülya Yörük'ün de olması dikkat çekti. Yörük'ün takipçileri arasında Ahu Yağtu'nun dizideki arkadaşlarından da bir tek Tekin'in olması bir başka detaydı.

3/ 6
Aşk iddiaları doğru çıktı !

Yağtu'nun adı bir ara da Birkan Sokullu ile de anıldı. Ancak Sokullu'nun gerçek aşkının Berrak Tüzünataç olduğunun ortaya çıkmasıyla bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı anlaşıldı.

4/ 6