Aşk sahnelerini anlattılar

Sinemanın ünlü oyuncuları aşk sahnelerinin çekimi sırasında neler hissettiklerini anlattı.

Aşk sahnelerini anlattılar

O SAHNELERİ ANLATTILAR

Bazen tanımadıkları bazen de tanıyıp hiç hoşlanmadıkları insanları seviyormuş gibi yapmak oyuncuların görevinin bir parçası. Hatta bazen seviyormuş gibi yapmanın da ötesine geçip aynı yatağa girmek zorunda bile kalabiliyorlar. Seyretmesi belki keyifli olabilir ama ya oyuncular o sahneler çekilirken ne hissediyorlar. Çevrelerinde onlara komut veren bir yönetmen ve onlarca set elemanı varken çok özel bir anı canlandırmak gerçekten de pek kolay olmasa gerek. Sinemanın ünlü oyuncuları bu tür aşk sahnelerinin çekimi sırasında neler hissettiklerini anlattı.

1/ 35
Aşk sahnelerini anlattılar

KEIRA KNIGHTLEY

Keira Knightley; Sienna Miller'ın rol aldığı yeni filmleri 'The Edge of Love'daki sahneleriyle daha şimdiden çok konuşuluyor. Filmde kocasını oynayan Cillian Murphy'yle olan sevişme sahnesi için bakın Knightley ne demiş: "Çok basit. Çünkü bu bir seks sahnesi ve çıplak olmak gerek. Bu sahneleri çamaşır giyerek çekmeyi düşünmem bile."

2/ 35
Aşk sahnelerini anlattılar

3/ 35
Aşk sahnelerini anlattılar

SARAH MICHELLE GELLAR

Souhtland Tales adlı filmde bir porno yıldızını canlandıran Gellar, sete çok fazla yemek yiyip gittiği için sevişme sahneleri sırasında uyumaktan başka bir şey düşünmemiş.

4/ 35