Avşar sevgilisinin şortunu giydi

Hülya Avşar, Sadettin Saran ayrılık dedikodularını, birlikte tenis maçı yaparak yalanladılar.

Avşar sevgilisinin şortunu giydi

Hülya Avşar, dün Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü (TED) tarafından düzenlenen 8. TED Hülya Avşar Senior Tenis Turnuvası'nın Mix Veteran kategorisinde sevgilisi Sadettin Saran ile gösteri maçı yaptı

1/ 20
Avşar sevgilisinin şortunu giydi

İkili, 7-6 ve 6-3'lük skorlarla rakiplerini 2-0 yendi. Maç sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Avşar, "Çok korkarak oynadık ama birbirimizin özelliklerini bilmiyorduk. Bu maçta iyi bir ikili oluşturduk. Sadettin'in maç esnasında kızgın olması normal, çünkü yenilgiye hiç tahammülü yok. İkimizin de öyle" dedi.

2/ 20
Avşar sevgilisinin şortunu giydi

Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun Feraye Tanyolaç'la iki ay önce gizlice nikâh kıymasıyla ilgili sorulara ise, "Allah mesut etsin. Yapılması gereken buydu zaten. Geç bile kaldılar. Zehra’nın haberi yok, zaman içerisinde öğrenecek. Bunlar hayatın gerçekleri. Kaya benim artık çok yakın arkadaşım. Ona hep bir an önce evlenmesi için ısrar ediyordum. Küçük bir çocukları var. Onun ne günahı var? Bundan öncesi tatlıydı ama bundan sonrası önemli. Bizim hayatımız dizi film gibi. Filmimizi çekmeleri gerekiyor" yanıtını verdi.

3/ 20
Avşar sevgilisinin şortunu giydi

Hülya Avşar, maç sırasında kendi şortunun cepleri olmadığı için sevgilisi Sadettin Saran'ın şortunu giydi.

4/ 20